אחי ישראלי  - מסעדות בקרית חיים

 
אחי ישראלי

אחי ישראלי
טהרת האוכל הישראלי

כתובתינו: אחי אילת 69, קרית חיים.

טלפון: 04-8401955.

האוכל הישראלי:

כור ההיתוך הישראלי תרם רבות לעיצוב אופייה של מדינת ישראל, ערב התרבויות הרב השפיע על מספר גדול של פרמטרים כשהבולט מכולם הוא ללא ספק המטבח הישראלי.

אם נעצור ונחשוב לרגע ממה מורכב המטבח הישראלי נגלה שבעצם הבורקס הוא טורקי, הגבינה היא בולגרית, הפסטראמה היא רומנית, הזיתים הם סוריים, הסלט הוא ערבי והמטבוחה מרוקאית, נגלה שהמטבח הישראלי לקח את הטוב ביותר שנמצא בכל עדה לכדי יצירת פאר קולינארית.

כל אחד מאיתנו גדל בבית בעל אופי ייחודי, כולנו הורגלנו למאכליה של אימא הנושאים את ריחם וצביונם המיוחד, המטבח הישראלי הוא אחד מהמטבחים הטובים והמורכבים ביותר בעולם, מטבח הכולל בתוכו עשרות רבות של מאכלים כולם בעלי אופי וריח ישראלי, מספר מאכלים ישראליים אף עשו להם שם ברחבי העולם, אחד מהמאכלים האלו היא השקשוקה, מספיק אזכור שמו של מאכל זה כדי לגרות את בלוטות הטעם והריח שלנו, אין ספק שהמטבח הישראלי יהוא אחד מהטובים והמורכבים בעולם.

אם כן נשאלת השאלה היכן ניתן ליהנות ממטבח ישראלי כדת וכדין?

ברחוב אחי אילת ממוקמת מסעדת "אכי ישראלי", המסעדה מציעה מבחר של מאכלים המבוססים כולם על טהרת המטבח הישראלי, אוכל ביתי, כשר וטרי המוצע לכם במחירים השווים לכל כיס, במסעדת "הכי ישראלי" תוכלו ליהנות ממנות עיקריות החל משלושים ושתיים שקלים ועד לארבעים ותשע בלבד.
מסעדת "אכי ישראלי" מציעה מגוון רחב של ארוחות צהריים עסקיות, בכל יום תוכלו ליהנות ממנות עיקריות חדשות כך שבכל יום תיהנו מזיכרונות חדשים של ילדותכם, הריחות והטעמים יותירו בכם טעם של עוד.

מסעדת אחי ישראלי

אמצעי תשלום: מזומן, אשראי.

מסווג לקטגורייה: מסעדות קריות, מסעדות חיפה.לוגו - אחי ישראלי

מסעדת אחי ישראלי

מחירים אטראקטיביים.

 

צור קשר

לפניות נוספות למסעדת אחי ישראל נא השאירו פרטיכם ונציגינו יענה בהקדם.

פניה
שם
טלפון
Email