אמגזית ואמגזית קמפינג מבית חברת שאולי גרילס
03-6832456, 052-2789633

אם אתם אוהבים להשכים קום ולצאת אל הטבע בכל הזדמנות שנקראת בדרככם או שמה אתם נמצאים בדרכים במשך שעות ארוכות, האמגזית תשרת אתכם נאמנה.
אמגזית הוא הכינוי לבלון גז קטן שאליו מחוברת כירה, האמגזית היא הפתרון האידיאלי לכל מי שמעוניין לבשל או סתם להרתיח מים כאשר אין שום מקור גז בסביבה, האמגזית היא פריט מחנאות חובה המקל על השהות בטבע בצורה משמעותית.

לכל מי שתהה מהי אמגזית, זהו שמה של חברה ישראלית המייצרת כירות גז ניידות, במשך השנים קמו לחברה מתחרים אך השם אמגזית נותר כינוי לכל כירות הגז הקיימות בשוק, מוצרי אמגזית ידועים באיכותם הגבוהה, שהרי ידוע שבאש לא משחקים.

האמגזיות נבדלות בגודלן, צורתן ותפקידן:

ניתן לרכוש כיום אמגזיות בעלות להבה קטנה, בדיוק כמו מבער טאבון, שיתאימו להרתחת מים לקפה או לבישול בכלים קטנים או לרכוש אמגזית בעלת כירה גדולה המאפשרת בישול של סירים גדולים, אמגזית מציעה ללקוחותיה גם גרילי גז מקצועיים.
האמגזית בנויה ממיכל גז, זהו חומר הבעירה בו אנו משתמשים, בפתח מיכל הגז מורכב ברז ביטחון מיוחד ומעליו מורכבת הכירה או הדיזה בשפה המקצועית, פתיחת הברז של המיכל תגרום לחומר הבעירה לצאת החוצה דרך הכירה, ניצוץ אחד ויש לנו להבה שבה נוכל להשתמש.

אמגזית אמגזית קמפינג מבית היוצר של וובר

חדש באתר


  • מגוון אמגזיות למכירה במחירים אטראקטיביים במיוחד.חייגו עוד היום: 052-2789633 

צור קשר

לפניות נוספות לרכישת אמגזית, מנגל או גריל השאירו פרטיכם ונציגינו יענה בהקדם.

פניה
שם
טלפון
Email

טלפון להזמנות לאמגזית ולאמגזית לקיימפינג

בבחירת האמגזית המתאימה לנו חשוב לבדוק מספר פרמטרים:

בטיחות – זהו הפרמטר החשוב ביותר שהרי תקלה קטנה יכולה להסתיים באסון, חשוב לוודא קיום תו תקן על גבי האמגזית, חשוב לבצע בדיקה ויזואלית ולבדוק האם ישנם סדקים או שברים על גבי האמגזית, חשוב לבדוק שכל החלקים מחוברים בצורה טובה ושהא מגזית עומדת בצורה יציבה על הרצפה.

צריכת גז – כל האמגזיות בשוק עושות שימוש בגז כחומר בעירה, האמגזיות השונות נבדלות זו מזו בקצב צריכת הגז שלהן, לעיתים רבות בוחרים אנשים באמגזית מסוימת שמצאה חן בעיניהם ולאחר מכן מגלים כמה כסף עליהם לשלם כל פעם כדי לחדש את מלאי הגז.
בקניית אמגזית ממומלץ לבקש את המפרט הטכני של האמגזית ולבדוק האם היא חסכונית או לא.

חומרים – החומרים מהם עשויה האמגזית ממלאים תפקיד חשוב בקביעת אורך החיים שלה.
אמגזית העשויה מחומרים חזקים ואיכותיים תוכל לעמוד בכל מזג אוויר שהוא.

גודל – כאשר מתכוונים למושג גודל בהקשרן של האמגזיות מתכוונים בדרך כלל לגודל הכירה, ככל שהכירה תהיה גדולה יותר כך נוכל להשתמש בכלים גדולים יותר.

חברת שאולי גרילס מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות אמגזית קמפינג:

הכוללים מבחר רחב של אמגזיות לבחירתם, צוות החנות ישמח לייעץ להם בנושא האמגזית המתאימה לכן, כל האמגזיות שמוצאות ללקוח על ידי חברת שאולי גרילס  נושאות תו תקן ונמצאות במצב מעולה וחדש, אנו בחברת שאולי גרילס  מאמינים ששירות מקצועי ואמין בשילוב סחורה באיכות הגבוהה ביותר יגרמו ללקוחות הרבים להגיע שוב ושוב.

באולם התצוגה שלנו ממתין לכם נציג לייעוץ והכוונה לרכישת אמגזיות, הגיעו עוד היום ובחרו את האמגזית שתשמש אתכם בטיול הבא.

אמגזית | אמגזית קמפינג