בניית ציפורניים בקריות עושים אצל קרין.   054-2525494

 

בניית ציפורניים בקריות בחומרי קריאייטיב CND

קרין מתמחה בבניית ציפורניים במגוון שיטות.
ביקור אצל קארין מבטיח טיפול מקצועי העונה בדיוק על דרישות הלקוחה, אצל קארין תוכלו להגשים את חלומכן ליד מעוצבת ויפה, עיצוביה של קארין הפכו את עבודתה לשם דבר בתחום הציפורניים, בין אם מדובר בעיצוב ציפורניים ליום יום למסיבת ערב ואפילו כלות ביום חתונתן.
קארין תדע להתאים לך את העיצוב הטוב ביותר עבורך.
קארין שמה דגש רב על איכות עבודתה, החומרים בהם נעשה שימוש (cnd) לא מזיקים לציפורניים, נחשבים לאיכותיים ביותר בתחום, הינם ידידותיים לסביבה ומבטיחים שמירה על הציפורן הטבעית.
הגיעו עוד היום לסטודיו של קארין בקריות ותיהנו מחווית טיפול חדשה.
מחירים מיוחדים לקראת החורף!

בקרו אותי באתר הבית הרישמי >>> 

מבצע לק ג'ל ידיים + רגליים רק ב 150 ש"ח

כתובת:  קרית אתא | נייד: 054-2525494

 

מניקור ופדיקור קוסמטי בקריות גלריית תמונות בניית ציפורניים והדבקת ציפורניים

בניית ציפורניים בקרית ים

בניית ציפורניים בקרית מוצקין/ביאליק

בניית ציפורניים בקרית אתא/קריית חיים

בניית ציפורניים בחיפה

בניית ציפורניים
אידיאל היופי הנשי כולל בתוכו רבדים רבים של חן וטיפוח, בנות המין היפה הדגישו מאז ומעולם את מעלותיהן הטובות בפני הגברים על מנת לזכות בחיזוריהם, כיום בעידן המודרני הדברים דומים ונשים רבות משקיעות זמן ומשאבים רבים בשמירה על מראה צעיר ומטופח, מראה השיער, חיטוב הגוף, מרקם העור והריח אותו האישה מפיצה משחקים תפקיד חשוב בהשגת המטרה הנחשקת.
אחד הכלים העומדים לרשות האישה הוא ציפורניה, בעוד הגברים אינם נוהגים לטפח את ציפורניהן הרי שהנשים משתמשות בציפורניים ככלי המאפשר להם להשיג מראה יד עדין, במשך השנים אישה שהצליחה להאריך את ציפורניה ולצבוע אותן זכתה למחמאות רבות, הארכת הציפורניים הינה משימה קשה, לחצי היום יום, סביבת העבודה והצורך לבצע את מטלות הבית מקשות על נשים רבות להאריך את ציפורניהן ולכן אחד מהפתרונות הבולטים בעשור האחרון נעשה בתחום בניית הציפורניים.
התקדמות טכנולוגיית החומרים המרוכבים הביאה איתה מספר גדול של פתרונות לנשים המעוניינות במראה ציפורניים ארוך ושאינן מצליחות להשיג זאת בצורה טבעית, מגוון הסיבות לאי הצלחה בגידול הציפורניים הוא רב וכולל מקרים של ציפורן מפוצלת או כסיסת ציפורניים כרונית, בעבר היה נהוג לחשוב שתהליך בניית הציפורן מסב נזק לציפורן הטבעית אך כיום נעשה שימוש בחומרים שמחזקים את הציפורן הטבעית ואינן פוגעים בה.
בניית ציפורניים היא חלק משיגרת חייה החודשי של האישה, בניית הציפורניים בנויה מהשלב הראשון בו בעצם מתבצעת בניית הציפורניים ולאר מכן פעם בחודש מגיעה הלקוחה למילוי שזהו השלב בו הציפורן גדלה צריך למלות אותה באקריל.

אז אתן מחפשות בונת ציפורניים מקצועית המתמחה בבניית ציפורניים בקריות צרו קשר!  054-2525494
חשוב לציין שניתן לקבוע תור בכל שעות היום!