גוניור הובלות - הובלת דירות בחיפה

 
גוניור הובלות - הובלת דירות בחיפה

ג'וניור הובלות
  הובלות לכל חלקי הארץ

כתובת: דרך חיפה 10, קרית אתא.

טלפון: 072-265-7508

קצת עלינו:

חברת ג'וניור הובלות מתמחה בשירותי הובלה לכל חלקי הארץ, שירות מהיר ומקצועי יבטיח את העברת מרכולתכם בבטחה ליעד החדש.
מעבר דירה הוא אחד הצעדים החשובים בחייו של כל אדם, ההתרגשות והציפייה להגיע לדירה החדשה גורם לרבים מאיתנו לא לשים לב לפרטים שונים הקשורים בתהליך זה.

כניסה לאתר הבית - הובלות בכל אזור חיפה>>>

חברת ג'וניור הובלות תלווה אתכם במהלך כל תהליך העברת הדירה בדגש על הנקודות הבאות:

 • המלצות – חברת ג'וניור הובלות היא בעלת מוניטין רב בשנים בהובלת ציוד פרטי ומסחרי, נציגי החברה ישמחו להציג בפניכם המלצות מלקוחות שונים.
 • קבלת הצעת מחיר – נציגי ג'וניור הובלות יגיעו לדירתכם לפני המעבר, הם יבחנו את הדירה ואת הציוד שברצונכם להעביר וישמחו לתת לכם הצעת מחיר.
  הצעת המחיר מורכבת ממספר פרמטרים הכוללים את היעד אליו אתם עוברים, המצאות מעלית במקום במידה ואתם עוברים להתגורר בבנין קומות,שימוש במנוף בעת ההעברה, נגישות לחנייה וכן פירוק רהיטים גדולים במידת הצורך.
  חברת ג'וניור הובלות מתחייבת למחיר הזול ביותר בשוק.
 • חתימה על הסכם – לפני ביצוע העבודה נחתם הסכם בניכם לבין חברת ג'וניור הובלות ובו מפורטים תאריך ההובלה, עלות ההובלה ופיצוי במידה והמוביל אינו מגיע.
  בחברת ג'וניור הובלות מקפידים על עמידה בזמנים, ידוע לנו שיום המעבר הוא יום מעייף מאוד עבור בני הזוג וכן ידוע לנו שברוב המקרים מפסידים בעלי הדירה יום עבודה עקב המעבר כך שמהירות, דייקנות ואמינות הן המוטו שלנו על מנת שתהליך המעבר יהיה קל עבורכם.
 • גניבות – בתחום הובלות נפוצים סיפורים על גניבות רכוש, אין מניעה שחברת המובילים שבחרתם תיעלם עם כל רכושכם לכן כדאי לנקוט במספר פעולות בטרם ההעברה, רשמו את מספרי הטלפון של המובילים, סמנו את הארגזים שארזתם במספרים וודאו את סגירתם, חפצי ערך מומלץ לקחת ברכבכם הפרטי, מומלץ לנסוע אחרי משאית ההובלה ברכבכם הפרטי עד להגעה למקום היעד.
  חברת ג'וניור הובלות היא בעלת היסטוריה של אלפי הובלות, כולן נעשו במקצועיות ואמינות וזהו אחד התנאים החשובים שאנו מציבים לאנשינו.
  • ביטוח הובלה – במסגרת ביטוח הדירה המצוי בידיכם אתם מכוסים גם למקרה של נזק או אובדן הרכוש במהלך ההובלה, חברת ההובלות נושאת באחריות במקרים אלו.
  במידה ואין בידיכם ביטוח שכזה מומלץ לחתום על הסכם מול חברת ההובלה המכסה מקרים של נזק לרכוש.

חברת ג'וניור הובלות מעניקה ביטוח לתכולת הדירה המועברת

ג'וניור היא החברה עבורכם, שירות מהיר מדלת לדלת יהפכו את תהליך העברת הדירה מתהליך מתיש לתהליך כייפי, צוות מקצועי בעל ניסיון רב בפירוק והרכבה יעביר את רכושכם במהירות למחוז חפצכם.

 תגיות: הובלת דירות חיפה, הובלות דירות חיפה.

מחירים אטראקטיביים לקהל לקוחותינו

צור קשר

צור קשר עוד היום לתיאום הובלה עם חברת ג'וניור הובלות.

כתובת מייל: joniur@walla.com

פניה
שם
טלפון
Email

טלפון: 072-265-7508

שעות פעילות: כל ימי השבוע, מלבד שבת.

אמצעי תשלום: מזומן, אשראי.

אתר זה מעניק מידע אודות חברת גוניור הובלות המעניקה שירותי הובלות בחיפה והובלות חיפה ברמה אחת מעל כולם.