בלה הופאטיתהומאופתיה קלאסית - רפואה שלמה
כבודה של הרפואה הקונבנציונלית במקומה מונח ואין איש אשר מכחיש את העובדה כי בזכותה לא היינו היכן שאנו היום מבחינה בריאותית ותוחלת חיים.
יחד עם זאת, החשיפה לעולמות תוכן אחרים, החזרה ל"שורשים" מבחינת השקפה וטכניקות טיפול ותורות שונות מרחבי העולם גילו לנו את הרפואה האלטרנטיבית אשר בראשה נמצאת הומאופתיה קלאסית.

ממה מתחילה חולשה בדרך כלל?
העיקרון אשר מנחה את המטפלים ההומאופתיים הוא שכל כאב, חולשה או חולי מתחיל בחולשה רוחנית של הנפש אשר נותנת בגוף את אותותיה במגוון רחב של תופעות.
לכן טיפול של הומאופתיה קלאסית מיועד לשחרר את המטופל מעכבות שונות ולהעצים את האנרגיה שבו, שמחייבת מודעות גבוהה של האדם לעצמו.

לקבלת יעוץ חייגו:  052-533-1313, 077-5306284

בקרו במרפאה - רחוב הוברמן 8 תל אביב.

צור קשר

לפרטים נוספים להומאופתיה קלאסית השאירו פרטיכם ונציגינו יענה בהקדם.

פניה
שם
טלפון
Email


התמודדות עם הכאב
בלה טופז הינה הומאופתית קלאסית אשר בשנים האחרונות טפלה בעשרות אנשים אשר סבלו מבעיות שונות, אשר חלקן הגדול לא זכה למענה יעיל מהרפואה הקונבנציונלית. בלה סוברת כי הומאופתיה קלאסית מאפשרת למטופל להתמודד עם הכאב והסבל של המחלה אשר היא בעצם סימפטום של בעיה עמוקה הרבה יותר, ומכאן שהפתרון עמוק ויסודי אף הוא.

מאפיינים של טיפול הומאופתיה קלאסית
תמציות צמחים המותאמות למטופל באופן אינדיבידואלי, כמו גם שיחות ואבחון אישי עמוק של המטופל הם כולם מאפיינים של טיפול הומאופתיה קלאסית.
בלה מקפידה להדגיש כי מדובר על תהליך של ממש שבסיומו חש האדם קרוב אל עצמו וחזק במבחינה נפשית לאחר שהתגבר על מחסומים רבים אשר החלישו אותו.

תגיותהומאופתיה קלאסית, טיפול בהומאופאתיה קלאסית.