השכרת רכב 7 מקומות, שבעה מקומות

 
השכרת רכב 7 מקומות, שבעה מקומות

 השכרת רכב
התמחות בהשכרת רכב 7 מקומות

כתובת: מרכז הארץ.

השכרת רכב:

אחת מהאלטרנטיבות הנפוצות לאלו מאיתנו אשר מתקשים להחזיק ברכב פרטי היא האפשרות להשכיר רכב לזמן מסוים, הרכב המושכר הוא בדרך כלל חדש, ללא בעיות מכאניות, מרווח ונוח לנסיעות קצרות או ארוכות.

השכרת רכב בישראל היא פתרון מצוין למשפחות או לצעירים המעוניינים לצמצם או להקטין את הוצאות אחזקת רכב, ניתן לשכור בישראל רכבים ממספר חברות שונות המתמחות בתחום זה, מגוון הרכבים המוצעים להשכרה הוא רב, הרכבים משתייכים לקטגוריות שונות החל מרכבי המיני, רכבים משפחתיים, רכבים מסחריים, רכבי 4*4 ורכבי יוקרה.

לא כל אחד רשאי לשכור רכב, חברות ההשכרה מספקות את שירותיהן ללקוחות מעל גיל 24, גיל זה הוא נגזרת ישירה של מחירי הביטוח הגבוהים יותר לקבוצת הגיל שמתחת ל – 24.

חברת רכבים:

חברת רויאל קאר מתמחה בהשכרת כל סוגי המכוניות בדגש על דגמים גדולים בעלי שבעה מקומות, רכבים אלו מתאימים למשפחות ברוכות ילדים המעוניינות לטייל ברכב אחד במקום בשני רכבים קטנים יותר, השימוש ברכב אחד הוא בעל יתרונות רבים כאשר היתרון המשמעותי ביותר הוא החיסכון בדלק וכן ההנאה מחברת כל בני המשפחה.

השכרת רכב בעל שבעה מקומות מתאימה גם לטיול משותף של שלושה זוגות, הנסיעה ברכב בעל שבעה מקומות היא נוחה ונעימה, הרכב מרווח וההנאה מהטיול מובטחת.
בחברת רויאל קאר תיהנו משירות מקצועי ואמין, כל רכבי החברה עוברים טיפול תקופתי ונשמרים במצב אידיאלי על מנת שתוכלו למקסם את ההנאה מטיולכם, צוות מומחים ייעץ לכם בדבר הרכב המתאים לכם וישמח לענות על כל שאלותיכם.

                    אתר הבית - רויאל קאר

שעות פעילות: כל ימי השבוע, מלבד שבת.

אמצעי תשלום: מזומן, אשראי.

תגיות: השכרת רכב 7 מקומות.

מחירים אטראקטיביים במיוחד בהשכרת רכב 7 מקומות מחברתינו.

צור קשר

לפניות נוספות נא השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

פניה
שם
טלפון
Email