זגגות רכב - עזר ובניו
זגגות לכל סוגי הרכב

072-265-7561

עזר ובניו - זגגות רכב בישראל - חברה המתמחה בנושא זגגות רכב, יבוא שמשות וחומרי עזר לענף.

חברת עזר ובניו מעניקים שירותי זגגות רכב הכוללים:

תיקון מנגנוני חלונות חשמל – כיום כמעט בכל הרכבים הנעים בכבישי ארצנו נוכל למצוא חלונות חשמליים, החלונות החשמליים מאפשרים לנהג לשלוט על כל חלונות הרכב ממקום מושבו דבר המשפר במידה ניכרת את חווית הנהיגה, ככל מנגנון חשמלי גם מנגנוני החלונות חשופים לפגיעות שונות ולרוב כשל של המנגנון יגרום לחלון להישאר במצבו ללא יכולת פתיחה או סגירה.
חברת עזר ובניו מתמחים בתיקון מנגנוני חלונות חשמל, ברשות חברת עזר ובניו חלקי חילוף לכל המנגנונים השונים כך שמובטח לכם שהתקלה תיפתר במהרה.

איטום נגד נוזלים – פעמים רבות מגלים הנהגים לאחר הגשם הראשון שרכבם אינו אטום למים, הנקודות שמהן לרוב חודרים מים הם האטמים או הגומיות בשפת העם של השמשות, חברת עזר ובניו מציעים שירותי איטום מתקדמים שיבטיחו שרכבכם יישאר יבש במשך כל החורף.

תיקון מנעולים – אחת הבעיות בהם נתקלים נהגים הוא כשל של מנעול דלת הרכב, לעיתים כושל המנעול עקב בלאי טבעי ולעיתים עקב פגיעה מכוונת, כשל של מנגנון הנעילה אינו בטיחותי וחובה לטפל בו מייד, חברת עזר ובניו מתמחים בשירותי פריצה והחלפת מנגנוני נעילה ברכב, לחברת עזר ובניו ניסיון רב בתחום.

הקהיית חלונות – נמאס לכם מהשמש המסנוורת אתכם ואת בני משפחתכם בכל נסיעה משפחתית שאתם מבצעים? נמאס לכם להעביר את מגן השמש מחלון לחלון אחרי כל פנייה שהרכב מבצע? הפתרון הוא ציפוי מיוחד שתפקידו להקהות את שמשמות הרכב, הציפוי מונע כניסה של אור אל הרכב ואף מסנן קרינה.
חברת עזר ובניו מתמחים בהקהיית חלונות לרכב במקצועיות, חברת עזר ובניו מציעים ללקוחותיהם מספר סוגי ציפויים הנבדלים בניהם ברמת השקיפות.

החלפת שמשות – בבוקר אחד גיליתם ששמשת הרכב נסדקה ואין ברירה אלא להחליפה, חברת עזר ובניו מציעים שירותי החלפת שמשות מקצועי, אצל חברת עזר ובניו תוכלו למצוא שמשות חלופיות המתאימות לכל סוגי הרכבים, ניתן לרכוש שמשות בלתי שבירות ויגנו עליכם ממפגעים שונים ביעילות רבה יותר, חברת עזר ובניו מציעה ללקוחותיה גם שמשות בחצי מחיר.
חברת עזר ובניו פועלות בהסדר עם כל חברות הביטוח, הגיעו עוד היום למוסך עזר ובניו ותוכלו ליהנות מיחס אישי ומקצועי ולדעת שרכבכם מטופל בידיים נאמנות.

סדק בחלון? אנו נפתור לכם את הבעיה:

סדק בחלון הרכב יכול להווצר מכמה סיבות שלפעמים לא תלויות בנו, ניקח לדוגמא מצב בו אנו נוסעים על כביש החוף ומשאית נוסעת לפנינו, או רכב פרטי מספיק שישנה אבן קטנה על הכביש שמגיעה במהירות גבוהה לשמשה שלכם, יכול להווצר סדק קטו בחלון שתוך כמה שעות יכול להתפתח לסדק גדול בחלון וז אנו צריכים להחליף שמשה ברכב.
זגגות רכב היא עסק ממש לא זול עדיף לעשות ביטוח שמשות גם למצב המתואר בסיטואציה הזאת וגם למצב של ניפוץ חלון שנעשה במכוון.

חיפשתם זגג רכב ולא מצאתם חברה מקצועית?
במוסך עזר ובניו תוכלו לקבל שירות זגגות רכב ברמה אחת מעל כולם, ותנסו אותנו...

 

צור קשר

יבוא, שיווק, אספקת שמשות וחומרי עזר לכל סוגי הרכב רק אצלינו, התקשרו עוד היום ואנו נמצא לכם את הזכוכית המתאימה.

פניה
שם
טלפון
Email

זגגות רכב חייגו עוד היום

לוגו - מוסך עזר ובניו

זגגות רכב מקצועית בחברה בעלת ניסיון רב שנים - חייגו עוד היום למוסך עזר ובניו ותהינו משירות ברמה אחת מעל כולם