פתרונות הצללה מתקדמים

חברת מתמחים בהתקנת חלונות כהים לכל סוגי הרכב.
אנו מתגאים בעבודה נקיה ואיכותית ובחומרים האיכותיים ביותר שיש.
 

בין סוגי המיגונים שאנו מציעים:

 

  • חלונות כהים לרכב.
  • ציפויים סולאריים למניעת חום, סנוור,קרינה UV.
  • ציפוי מגן כנגד הדף ורסס ומיגון בפני פריצה.

כמו כן אנו יבואנים של גלילי ציפוי וכלי עבודה.

מבצע חם לקיץ 2013:

ייבוא ושיווק של ציפויים סולריים/ננו קרמי המתאימים לבית ולרכב וכלי עבודה אמריקאים ב 10% הנחה בקניית המוצרים.

 

צור קשר

התקנת חלונות כהים לכל סוגי הרכב במחירים מיוחדים ללקוחות המגיעם דרך האינטרנט, עבודה מקצועית שירות אדיב, צרו עימנו קשר!

פניה
שם
טלפון
Email


חלונות כהים
ימי הקיץ החמים והשמש הקופחת בחוזקה הופכים לעיתים את חווית הנהיגה ברכב לסיוט שאינו נגמר, החום הרב שנוצר אינו ניתן לפתירה על ידי המזגן כך שאנו מוצאים את עצמנו שוב ושוב נצלים בחום השמש.

אחד הפתרונות היעילים ביותר עבורנו ועבור ילדינו כנגד בעיה זו היא התקנה של ציפוי מיוחד על חלונות הרכב, הציפוי נועד לסנן את קרינת השמש החודרת אל הרכב וכן לספק הגנה מפני קרינת ה – UV המסוכנת לנו, קיימים בשוק שלושה ציפויים עיקריים הנבדלים אחד מהשני בדרגת הכהות שהם מספקים.

דמיינו לכם שאתם נוסעים עם הילדים ביום קיץ חם, אתם ישובים לכם מקדימה בעוד הילדים ישובים בחלקו האחורי של הרכב, המזגן עובד בהספק מלא אך השמש חזקה מדי ואגלי זיעה מבצבצים על מצחכם, ברור לכל שאם לכם חם אז לילדים חם שבעתיים וכתוצאה מכך הם מתחילים להשתולל ולנוע בחוסר נוחות, אתם מביטים אל המזגן ויודעים שלפני מספר ימים הוא חזק מתיקון אך שום דבר אינו עוזר לכם ברגע זה...
עכשיו גלגלו את הסיטואציה בראשכם רק שהפעם מותקן ציפוי על החלונות, ציפוי שהופך את החלונות לכהים ובכך מונע מאור השמש לחדור אל הרכב, חשבו כמה שקטה יכולה להיות נסיעתכם.

חלונות כהים מהווים מוטיב עיצובי שתורם רבות למראה הרכב, לכל אלו מאיתנו המעוניינים לרענן את מראה הרכב, המעוניינים לשוות לו מראה ייחודי ולהפוך אותו ממשעמם למעניין חלונות כהים הם התשובה.

אנו מתמחים בהתקנת חלונות כהים, הצוות הטכני של החברה מתמחה בהתקנה מקצועית של חלונות כהים, שירות אדיב ומהיר הוא הגורם למוניטין הרב שעומד לזכותנו, אלפי לקוחות כבר בחרו לצפות את שמשת רכבם ולהבטיח לעצמם הגנה נוספת מפני אור השמש.
אז אנו מציעים אחרי שביצעתם קניית רכב תגיעו אלינו לקבלת הצעת מחיר הוגנת להכההית השמשות ברכב.

תגיות: חלונות כהים, חלונות שחורים, חלונות כהים לרכב.