חנות חרוזים הובי ויצירה הינה החנות הגדולה והמובילה לחרוזים ואומנויות באזור המרכז.
המכירה בחנות הינה ללקוחות בודדים או סיטונאים.
בחנות מבחר רב של מוצרים ולכן גם מבחר רב של לקוחות מתחומים שונים כגון:

  • תכשיטנות וחרוזים - בעלי דוכנים לתכשיטנות, תלמידי קורסים, בתי ספר,מועדוני קשישים, ולקהל הרחב, (אחוזת צהלה, אחוזת ראשונים).
  • אומנות ויצירה - בעלי דוכנים ליצירה, קיטנות , עיריות, מרכזי שיקום,תלמידי קורסים לאומנות ולקהל חובבי ביצירה.( עירית ראשון לציון- עירית חולון- מרכז שכולו טוב בראשון לציון)
  • גולדפילד - בעלי דוכנים ליצור תכשיטי גולדפילד ולקהל שרוצה לחסוך בעלויות קנית שרשראות ותכשיטים.
  • קעקועי חינה - בעלי דוכנים לקעקועים, ימי הולדת ומסיבות, מפעילים בבתי מלון  ולכל חובבי הקעקועים הזמניים (מפעיל קעקועים במרכז הנופש ימית 2000).

בשנים האחרונות חזרו החרוזים לכבוש את המדפים, שכלול בשיטות הייצור של החרוזים הכניסו לשוק מגוון רחב של חרוזים בצבעים, מרקמים, וצורות חדשניות.
חרוזים משמשים במגוון רחב של תחומים, החל מחומר גלם לעבודות אומנות בידי המעצבים המובילים בעולם וכלה כחומר גלם לעבודות יצירה לילדים, החרוזים מהווים חומר גלם זול המחליף פעמים רבות את האבנים הטבעיות בהם נהוג להשתמש.
בידי המעצבים המובילים מוצאים החרוזים את מקומם בפריטי לבוש יוקרתיים, בתכשיטים נוצצים ובחפצים מעוצבים שונים, ניתן לשלב את החרוזים כמעט בכל פריט, יופיים של החרוזים שובה את העין ובסידור נכון ישאיר את הצופים פעורי פה, עבודה מקצועית עם חרוזים דורשת ידע וניסיון אך מתאימה גם למתחילים שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום.
בידי הילדים הופכים החרוזים לפריט יצירה אטרקטיבי המפעיל את כל החושים, פעילות יצירה בחרוזים היא אחת מהפעילויות האהובות ביותר על הילדים, ניתן לשזור את החרוזים בעזרת חוטים מיוחדים לקבלת צירופי צבעים רבים, ניתן להדביק את החרוזים לעבודות יצירה יפיפיות ואף להכין צמידים ושרשראות פשוטות., פעילות יצירה בחרוזים מתאימה לילדים מגילאי שש ומחייבת השגחה מלאה של מבוגר

בחנות ניתן לרכוש מגוון רחב ועשיר של חרוזים לכל מטרה, מגוון הצבעים והגדלים מבטיחים לכל אחד שימצא את מבוקשו במהרה.

אנו משווקים חרוזים ללקוחות פרטיים וגם בסיטונאות לחנויות ולשווקים הפתוחים.

תגיות: חרוזים.