חיים פינוי תכולת דירות ובתים פרטיים
פינוי תכולות | עזבונות | קניית תכולות דירות וירושות

חברתינו מתמחה בקנייה ומכירה של רהיטים יד שנייה, חברת חיים פינוי דירות מספקת שירותי פינוי מקצועיים כך שבמידה ואתם מעוניינים להיפטר מרהיט ישן אנו נשמח לעזור לכם ויתכן שתוכלו להרוויח כמה שקלים בתהליך.
חברתינו מתמחה בפינוי דירות, עיזבונות, פינוי תכולות בתים ועוד.


האם קרה לכם פעם שהבטתם אל עבר הספה הישנה המוצבת בביתכם ותהיתם מה לעשות איתה, האם לזרוק אותה או לשמור אותה לחגיגות ל"ג בעומר הקרובות או שמה ניתן למצוא לספה סידור אחר, סידור ממנו נוכל להרוויח קצת כסף.
בשנים האחרונות זוכים רהיטים ישנים לעדנה מחודשת, הכמיהה לעיצובים בסגנון שנות השמונים, השבעים והשישים הופכת רהיטים ישנים למבוקשים מאוד ואכן שוק רהיטי יד שיניה מגלגל סכומי כסף גדולים מדי שנה, כיצד תדעו להעריך את שוויו של הרהיט שברשותכם?

על מנת להעריך בצורה מוצלחת את ערך הרהיט שברשותכם תזדקקו לבעל מקצוע המכיר את מצב השוק ואת ההיסטוריה של כל פריט ופריט.

במקרה הכי גרוע במידה ותחליטו להפטר מהרהיט אתם יכולים להזמין שירות של פינוי דירות בחינם עד הבית.

ישנם מספר פרמטרים שבאמצעותם תוכלו להעריך את שוויו של הרהיט שברשותכם:

מותג – רהיטי יד שנייה שיוצרו על ידי חברות מוכרות וידועות יזכו להערכה גבוהה יותר, ישנם אנשים האוספים פריטים המיוצרים על ידי יצרן מסוים אחד בלבד כלומר במידה וברשותכם רהיט המתאים לאספן מסוים הוא יהיה מוכן לשלם עבורו כל מחיר שהוא.

מצב הרהיט – היות ומדובר ברהיטים יד שנייה הרי שמצבו של הפריט חיוני לשם ביצוע הערכה לשוויו, חשוב לבדוק האם הרהיט שבור או סדוק, במידה ומדובר ברהיט עץ אזי יש לבדוק האם העץ לא מתפורר, האם לא נפגע מתולעים והאם ישנם אזורים שסבלו מרטיבות, כל ממצא שכזה יכול להפחית את שוויו של הרהיט, פעמים רבות מגלים אנשים שאם ישפצו קלות את הרהיט שברשותם ערכו יעלה עשרות מונים כך שחשוב לשקול את האפשרות הזאת במקרה של פריט שבור.

היסטוריה – חפצי ריהוט רבים נושאים איתם את ניחוחות העבר, פריטים יד שנייה אשר היו שייכים לאישים מפורסמים או כאלו שקשורים במהלך היסטורי כלשהוא יהיו שווים מעט יותר מדומיהם חסרי ההיסטוריה.

צור קשר

לפניות נוספות בנושא פינוי תכולות, יד שנייה רהיטים ועוד...
השאירו פרטיכם ונציגינו יענה בהקדם.

פניה
שם
טלפון
Email

  • קנייה ומכירה רהיטים יד שנייה.
  • פינוי עזבונות.
  • פינוי ירושות.
  • פינוי תכולות בית.
  • פינוי תכולה של דירות.
  • הובלות קטנות באזור המרכז.