ארץ הזאב
כלבים למכירה
 

ארץ הזאב הלבן - בית גידול לכלבים מגזע רועים שוויצרי לבן היחידי בישראל הממוקם בכפר רופין.
בית הגידול לכלבים מנוהל ע"י ברוך ואורנה.
מתמחים בכלבים למכירה מסוג כלב רועים שוויצרי לבן.

הכלב הוא ידידו הטוב של האדם, הכלבים מלווים אותנו עוד מראשית ההיסטוריה, הכלבים שומרים עלינו, מגנים עלינו, מארחים לנו חברה ומשמשים כאוזן קשבת לבעיותינו, כלבים הם חיית המחמד הפופולארית בעולם והם מסוגלים ליצור חיבור ייחודי ביותר עם בעליהם.

מגוון הכלבים המצוי בשוק הוא רב וגדול, כאשר אנו באים לרכוש כלב נוכל להבחין בשתי קבוצות עיקריות, כלבים גזעיים וכלבים חצויי גזע, הכלבים הגזעיים מאופיינים בתכונות שונות המייחדות את כל הגזע והם לרוב יהיו יקרים יותר.

 

 

 

 

 

קניית כלבים גזעיים חייבת להתבצע בבית גידול המוסמך לגידול גזע הכלבים המבוקש, הרבעה של כלבים גזעיים חייבת להיעשות בצורה מקצועית תוך רישום ותיעוד כל פרטיהם של האבא והאימא והשושלת המשפחתית, רישום זה מאפשר לבעלים לאתר את שושלת הכלב שנים אחורה.
לכל מי שתוהה האם עדיין נוספים גזעים חדשים לרשימת הזנים הגזעיים התשובה היא כן, לפני כעשור זכה להכרה כלב רועה גרמני לבן, גזע זה קיבל את השם כלב שוויצרי לבן, בישראל ניתן לרכוש את הכלבים מגזע זה בבית הגידול בכפר רופין, זהו בית גידול המתמחה בגידולם של כלבי רועים שוויצרים לבנים, מדובר בכלב רועים אשר מוצאו מהזאב הגרמני אך פרוותו היא בצבע לבן, זהו כלב נוח בעל מזג חביב האוהב מאוד ילדים, משפחות רבות גילו במהלך העשור האחרון את היתרונות הקשורים לכלב הרועים השוויצרי הלבן והוא צובר פופולאריות גדולה בישראל