המרכז לכלים חד פעמיים בסיטונאות                                 

     להזמנת כלים חד פעמיים
     050-9494946  

צלחות חד פעמיות

צלחות חד פעמיות

סכום חד פעמי

סכום חד פעמי

כוסות חד פעמיות

כוסות חד פעמיות

כלים למוסדות

כלים חד פעמיים למוסדות

היכנסו לאתר המורחב

אודות

חברת כלים חד פעמיים מתמחה בשיווק ומכירה של כלים חד פעמיים, אצלנו תוכלו למצוא מבחר רב של כלים שיתאימו לכל דרישותיכם, מכלים פשוטים ליום יום ועד לכלים חד פעמיים מפוארים שלא בטוח שתרצו לזרוק בגמר השימוש, חברת כלים חד פעמיים  עובדת בשיתוף חברות ופרטיים ומספקת כלים חד פעמיים באיכות גבוהה מאוד.
חברת כלים חד פעמיים מבטיחה ללקוחותיה פתרונות אירוח והגשה מתקדמים ובטוחה שתוכל לענות על כל דרישה שהיא, אנו עובדים עם מיטב היצרנים בשוק הכלים החד פעמיים ומתחייבים לשירות אדיב ומקצועי.
אופנה חדשה שחודרת אט אט לשימוש היום יומי היא אופנת הכלים החד פעמיים, לא עוד עמידה של שעות מול הכיור בקרצוף כלים אלא פתרון קל ומהיר לאירוח אנשים בביתנו.
הכלים החד פעמיים נמצאים במחוזותינו שנים רבות, בדרך כלל אנו נוהגים להשתמש בהם כאשר אנו יוצאים לבלות בפיקניק משפחתי או במסיבות יום ההולדת של הילדים, בכל אותן פעמים שבו נדרש פתרון מהיר ונוח להגשה של דברי מאכל הכלים החד פעמיים מספקים את התשובה.
בשנים האחרונות חלה התפתחות עצומה בטכנולוגיית הייצור של הכלים החד פעמיים, אם התרגלנו עד היום לכלים חד פעמיים העשויים פלסטיק לבן, רך וגמיש שהרי כיום ניתן לרכוש את הכלים החד פעמיים במגוון רחב של צבעים העשויים מפלסטיק קשיח, השיפור בקשיחות הפלסטיק והמבחר העצום העומד לבחירת הלקוח הביאו לעליה משמעותית במכירות הכלים החד פעמיים בעולם ובישראל בפרט.
בניגוד לעבר בו יכולנו לרכוש מבחר מצומצם של כלים חד פעמים שברוב המקרים הסתכם בצלחות, כוסות וסכו"ם כיום ניתן למצוא את כל סוגי כלי ההגשה המוכרים לנו, פריטים בגון קערות מעוצבות, מגשים מעוטרים, כוסות בגדלים שונים, סכו"ם בגדלים וצבעים מרהיבים הפכו לנפוצים מאוד, כלים חד פעמיים מספקים לנו כיום היצע גדול של פתרונות להגשה, פתרונות שלא העזנו לחשוב עליהם לפני מספר שנים קטן.
המהפכה בתחום הכלים החד פעמיים הביאה לכך שיותר ויותר אנשים בוחרים להשתמש בכלים החד פעמיים על בסיס יומי, הדבר דומה לראשית השימוש בחיתולים חד פעמיים, בתחילה היו משתמשים בהם רק לעיתים נדירות כאשר היו חייבים פתרון לזמן השהיה מחוץ לבית אך בהדרגה הפך השימוש בהם לתמידי עד לרמה שאין ביכולתנו לחשוב על דרך אחרת, בכלים החד פעמיים הדבר דומה מכיוון שיותר ויותר אנשים מעדיפים להשתמש במהלך היום יום בכלים מפלסטיק ולחסוך לעצמם את עול הניקיון והאחסון של כלי הקרמיקה.
שימוש בכלים חד פעמיים מצוין כאשר אנו עורכים מסיבות ואירועים שונים, באחד מחגיי ישראל הוזמנתי לארוחה משפחתית, כאשר הגעתי הבחנתי בשולחן ערוך בכול טוב ובכלי הגשה כסופים ומרהיבים, כאשר ניגשה כל המשפחה לשולחן הופתענו כולנו לגלות שכלי ההגשה מהם כל כך התפעלנו היו עשויים למעשה מפלסטיק, בסיום הערב, המארחים פינו בזריזות את כל הכלים היישר אל פח האשפה ונהנו יחד איתנו מזמן איכות משפחתי, אם כן אנו מבינים שלכלים החד פעמיים יש הרבה מה להציע בשימושים היום יומיים.