מכבסה תעשייתית

שירותי כביסה לעסקים 

מכונה לניקוי יבש

ניקוי יבש

עסקים רבים נזקקים כיום יותר מתמיד לשירותי כביסה עבור בגדיהם ובגדי לקוחותיהם, בין אם מדובר במכוני ספא, בבתי מלון, במפעלים גדולים, בבתי אבות או במועדוני ספורט, שירות כביסה מקצועי ואיכותי חיוני לפעילותו התקינה של בין העסק.

עולם הכביסה המוכר לנו מביתנו שונה עשרות מונים מעולם הכביסה התעשייתית, ההבדל המהותי נובע מהכמויות הרבות איתם נאלצים בעלי העסקים להתמודד באותו פרק הזמן שבו אנו מתמודדים עם הכביסה הביתית, מכבסה תעשייתית עושה שימוש במכונות כביסה בעלות קיבולת גדולה יותר תוך שימוש בטכנולוגיות מעט שונות.

טכנולוגיית ניקוי יבש

אחת הטכנולוגיות הנפוצות ביותר במכבסה תעשייתית מוכרת לנו בשם "ניקוי יבש", טכנולוגיה זו עושה שימוש בכימיקלים שונים על מנת להסיר את הלכלוך מן הכביסה, הכימיקלים יודעים לפרק את הלכלוך תוך שמירה מקסימאלית על סיבי הבגד, ניקוי יבש מתבצע במכונות מיוחדות בעלות קיבולת גדולה מאוד, במסגרת התהליך מוזרמים הכימיקאלים אל תוך המכונה דרך מערכת מיוחדת היודעת לשאוב אותם חזרה בסיום, הניקוי היבש אפקטיבי מאוד בתנאי שמפעיל המכונה יודע בדיוק אילו כימיקאלים מתאימים לכל סוג בגד.

חברה מקצועית

חברת קוויק קלין מציגה את יכולתיה במושלמות של מכבסה תעשייתית מתקדמת. בעזרת המכונות האיכותיות והמתקדמות שלנו אין סיכוי שתראו כתם על אף בגד!

כחברה שזכתה להכשרה מקצועית של מכון התקנים הישראלי אנו מתמודדים בקלות עם כל כמות ואף מבצעים משלוחים בכל אזור המרכז.
העבודה מול כל לקוח נעשית תוך כדי יחס אישי ואמינות ללא פשרות.

תגיות: מכבסה תעשייתית, כביסה תעשייתית.


לפרטים נוספים, בירורים והזמנות, צרו קשר בטלפון: 03-6484-849,

או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר, בלחיצה כאן!