מאמרים

לאור בקשת קהל לקוחותינו להסברים ומדריכים לבחירת מסעדות בתל אביב, צווות מסעדת באבא יאגה החליט לפתוח קטגורייה נוספת המכילה מאמרים ומדריכים בנושא זה:

בדיקת מסעדות בתל אביב דרך האינטרנט:

בדיקה מהירה באינטרנט תציג לנו עד כמה מגוונות הן אותן מסעדות בתל אביב, כך שכל מי שמחפש בילוי מיוחד יוכל למצוא אותו בקלות רבה.
מסעדות בתל אביב שמתמחות במנות מהמזרח הרחוק, מאיטליה, מהודו, ומעוד מדינות או תרבויות אחרות יכולות לספק בקלות את תאבונו של כל ישראלי.
מרכז הארץ הפך להיות מעצמה בכל הקשור לקולינאריות, ואנו רואים כי בכל מקום שיש בו פוטנציאל יש כאלו הממהרים לפתוח מסעדות בתל אביב הגדולה.
החוויה של ישיבה במקום מפואר, שגם יודע כיצד להגיש את המנות ולהעניק את השירות המקצועי בעזרת מלצרים רציניים, היא אדירה.
ההיצע הקולינארי של היום אינו כמו בעבר אינספור ריחות, מטעמים, תבשילים, מנות ומקומות מיוחדים תופסים מקום של כבוד בעולם האוכל.

להמשך כתבה לחצו כאן...

הישראלי הממוצע:

מסעדות בתל אביב הבינו כי הישראלי הממוצע הוא כבר מזמן לא רק כזה שזולל פלאפל ובזה מרגיע סופית את בלוטות הטעם שלו.
היום מרוב תכניות בישול אנו כבר הופכים להיות שפים קטנים בעצמנו אז מדוע שנאכל בכל מיני מסעדות בתל אביב שאינן מסוגלות לעמוד בדרישות הטעם שלנו.
הזמנת מקומות באחת מתוך אותן מסעדות בתל אביב שנחשבות לאיכותיות ומעודנות יכולה להיות התחלה של בילוי קולינארי מיוחד שיראה לנו עד כמה רחוק יכול להגיע שף מומחה בהכנת המנה שהגישו לנו.

להמשך כתבה לחצו כאן...

תרבות קולינרית
העיר תל אביב אכן שופעת מקומות בילוי, מסעדות איכותיות, פאבים מעולים ועוד אטרקציות טובות, אך היכם האוכל הטוב והמשובח באמת?

להמשך כתבה לחצו כאן...

 

מסעדות בתל אביב – שמים דגש על טריות
אין ספק בקרב מומחים ומביני דבר בתחום האוכל כי הדבר החשוב ביותר במזון המוגש לכם במסעדה הוא שחומרי הגלם יהיו טריים ואיכותיים.
ואם מחפשים מנות ששמות דגש על טריות הרי שברור שבתחום זה מציעות מסעדות בתל אביב את ההצעות האטרקטיביות ביותר בתחום זה בישראל.

להמשך כתבה לחצו כאן...