אבי פורט - מרזבים לבית!

חברת אבי פורט מתמחים בשיווק מרזבים והתקנת בבית הלקוח!

טלפון להזמנות: 057-7554430

תפקידו העיקרי והראשון של המרזב הוא לנקז את המים הניגרים מגג ביתנו אל הקרקע בצורה יעילה, בעשור האחרון מבינים מעצבי בתים רבים שהמרזב ממלא תפקיד חשוב בעיצוב הבית ובקביעת מראהו החיצוני.
כיום ניתן לרכוש מרזבים בשלל עיצובים וחומרים שונים, את מרזבי הפח הישנים מחליפים כיום
מרזבים בצבע נחושת, כסף ואפילו זהב, המרזבים החדשים מגיעים בליווי עיטורים והם עשויים מקשה אחת, בעזרת בחירת מרזב מתאים ניתן להעניק לבית מראה יוקרתי וחדש גם ללא השקעה כספית ניכרת
.

מרזבי פח
בהתקנת מרזב פח חשוב מאוד להקפיד על איכות העבודה, מרזבי פח מיוצרים בדרך כלל ממקטעים מקטעים אך ישנם מקומות בעלי טכנולוגיה המאפשרת ליצור את המרזב מחתיכת פח אחת, יש לשים לב שהחיבורים בין המקטעים נעשו בצורה המבטיחה אטימה, את חלקי הפח מסמררים זה לזה, נזילות מקצרות את אורך החיים של הפח ופוגעות בתפקוד המרזב.
אחזקתם של מרזבי הפח היא פשוטה למדי והיא מסתכמת בשמירה קבועה על ניקיונם, את המרזב יש לנקות פעמיים בשנה ולוודא אי המצאות לכלוך היכול ליצור סתימות.

מרזבי אבץ
במידה ותשאלו אנשים מהי דעתם בנושא התקנת מרזב בבית סביר להניח שהתשובה שתקבלו היא שמרזב מכער את חזית הבית, בעבר נבנו המרזבים מפח בצורה שלא החמיא לחיצוניות הבית, הדגש העיקרי הושם על פונקציונאליות המרזב ללא שום חשיבה על העיצוב והתאמתו לאופי הבית.
התפתחות כבירה בתחום המתכות מאפשר לנו כיום ליהנות משתי העולמות גם יחד, גם לקבל מרזב המבצע את עבודתו נאמנה, מרזב בעל אורך חיים של עשרות שנים וגם מרזב המעוצב בהתאמה לחזית הבית, עיצוב המרזבים הינו אומנות של ממש ולכן חשוב לשכור את שירות.

קשור

סוככים למרפסת ולגינה - אלום חיפה

דלתות פנים - לה פורטה

צור קשר

לפניות נוספות נא השאירו פרטיכם ונציג חברתינו יענה בהקדם.

פניה
שם
טלפון
Email

 


מרזבים
אבי פורט מרזביםפעמים רבות אנו מביטים לעבר בית שמשך את תשומת ליבנו ואיננו מצליחים להבין מה הוא הדבר השונה בו, האם זהו עיצוב החלונות, האם צבע קירות הבית או הגינה המרשימה, פעמים רבות מה שמכתיב את ההבדל הוא המרזב שמעטר את גג הבית.
כמעט כול מי ששומע את המילה מרזב מיד חושב על צינור פח ישן ומחליד שתלוי לו על הקיר החיצוני של ביתנו, תפיסה זו הייתה נכונה לגביי בתים ישנים שנבנו לפני שנים רבות אך כיום ענף המרזבים נהנה מעדנה מחודשת ומציע מגוון רחב של מרזבים בעיצובים המושכים את העין.

 

חברת אביפורט מתמחה בייצור והתקנת כל סוגי המרזבים, מוניטין רב בשנים מציב את חברת אביפורט כמובילים בשוק המרזבים בישראל, אנו מתמחים בהתקנות מרזבים בכל מבנה ובכל גובה, מרזבי נחושת, פח ואלומיניום יוסיפו חזות יוקרתית לביתכם במהירות, צוות המתקינים של מתחייבים לאמינות ומקצועיות וישמחו להגיע לפגישת ייעוץ והכוונה.

בימי הגשם המרזב הוא הפיתרון האידיאלי והזול לניקוז מי הגשמים, המרזב מאפשר לנתב את מי הגשמים למקום אחד וכך למנוע מספר גדול של בעיות הנובעות מרטיבות המבנה.
אחת הבעיות מהם סובלים מבנים רבים בעונת החורף נובע מספיגה נמוכה של האדמה, מי הגשמים הניתכים אל האדמה אינם נספגים וכך מקומות כגון מרתפים ומקלטים נפגעים מרטיבות, הפתרון הנחוץ למקרים אלו הם המרזבים.

המרזב מאפשר לנו לנתב את מי הגשמים אל מיכלים מיוחדים בהם המים נאגרים ולאחר מכן ניתן להשתמש במים אלו להשקיה, לשטיפת המכונית, להדחת מי האסלה ושלל מטרות נוספות.

מרזבים מספקים פתרון לניקוז מיי גשמים.
מניעת נזקים למבנה הבית, גינה וכל מה שמיסביב.

 

 

 

תגיות: מרזבים.