קונדיטוריה

קונדיטוריה ניסו:

אומנות האפייה הצרפתית הגיעה לאזור הרצלייה והמרכז, לאחר שנות התמחות רבות בעולם הגדול ובצרפת בפרט החליט ניסו בוגר בית הספר תדמור לאומנות הבישול להביא אלינו את טעמי העולם הגדול, "ניסו פטיסרי" מתמחה באפיית עוגות ומאפים על טהרת המטבח האירופאי, מהיום תשכחו מכל דברי המאפה השגרתיים שהכרתם ובואו לנסות טעמים חדשים.
אחד מההנאות הגדולות ביותר המזומנות לתיירים בביקורם באירופה הוא הקסם שבישיבה בבית הקפה השכונתי, בשעה שבאוויר נישאים ריחות המאפים שיצאו אך לפני רגע מהתנור, עצמו את העיניים ונסו לדמיין את עצמכם, ישובים באותו בית קפה בסמטה המוריקה באחת מערי אירופה, עכשיו פתחו את העיניים ואמרו שלום ל"ניסו פטיסרי", העתק מושלם של בית קפה צרפתי מזמן לכם חוויה שתעטוף את כל חושיכם, חווית המראה, הטעם והריח ישאירו בכם טעם של עוד.
ב"ניסו פטיסרי" מחכות לכם סלסילות מלאות כל טוב, מיני לחמים ייחודיים הנמצאים בשימוש באזורים הכפריים של צרפת מחכים לכם על המדפים, עוגות שמרים טריות הנאפות מדי בוקר במקום יענגו את חיכם, כריכים מקוריים בטעמים חדשניים, מגוון רחב של סלטים מיוחדים, קינוחים שהגיעו מכל קצוות תבל, שתייה איכותית ועוד.
תחום התמחות עיקרי של ניסו הוא אפיית עוגות, ניסו התמחה בתחום זה בבית הספר הגבוה לבישול בצרפת, לימודים שהציבו אותו בקו הראשון של הקונדיטורים המובילים בישראל, אחד מסימני ההיכר של "ניסו פטיסרי" הן אותן עוגות קטנות ומדליקות העשויות בקשת רחבה של צבעים, אתם מוזמנים להגיע אל המקום, לטעום ולהתאהב כל פעם מחדש.
ניסו מביא את המיטב אליכם, שירות אדיב ומקצועי באווירה פסטורלית ומרגיעה היא דרך מצוינת לפתוח בה את היום.

ניסו מציע חוויה המיועדת לכול מי שמעוניין לטעום משהו מעט שונה, הניסיון הרב שצבר ניסו בנסיעותיו בעולם באים לידי ביטוי ביצירות האומנות שיוצאות מתחת לידיו, ביקור ב"ניסו פטיסרי" הוא חובה לכל מי שמחפש ריגושים והפתעות.

קונדטוריה בהרצליה | מאפיה בהרצליה