מתופפים | מעגל מתופפים

חברתינו מציעה שירותי ליווי מתופפים לאירועים ברמה הגבוהה ביותר, הניסיון רב השנים אותו רכשנו העניק לנו את הידע הרב בליווי חתן בר מצצוה/חתן וכלה או כל שמחה שהיא מהרגע הראשון שמתחילה השמחה ועד הרגע האחרון של האירוע.

אנו מציעים מגוון שירותי מתופפים כגון:

  • מתופפים לחתונות/בר מצווה, ועוד...
  • מתופפים בכותל.
  • סדנאות מתופפים.
  • ליווי בשופרות

ניתן ליצור קשר במספרי הטלפון באתר הבית שלנו או להשאיר פרטים בטופס הצור קשר ואחד מנציגי החברה יענה בהקדם.

 

אחת הדמויות הזכורות לנו ממופעי רוק היא דמות המתופף
אותו בחור שנמצא מאחור ומפרק את זעמו על מספר תופים תוך כדי וירטואוזיות אדירה.
נגינה על תופים, כגון המתופפים באירועים, היא אומנות, על מנת להפיק את המיטב מכלי זה נדרש כישרון אמיתי, התמדה ממושכת ובעיקר חוש קצב, ניתן להבחין בסוגים רבים של תופים בהם נעשה שימוש, תופים קטנים כדוגמת תוף מרים דרך תופים ברזילאיים ועד למערכות התופים המוכרות לנו מהופעות.

התוף הוא אחד מכלי הנגינה העתיקים ביותר
התוף שימש להקות מתופפים אשר שימש
בטקסים דתיים רבים בנוסף התוף היה אמצעי ולהעברת מידע למרחקים, הקול החזק שהופק התריע פעמים רבות על סכנות המגיעות אל הכפר, עם השנים התפתחו סוגים רבים של תופים שתפקידם הוא בעיקר יצירת מוזיקה ומקצבים.

בשנים האחרונות החלו המתופפים להשתלב בתחום האירועים
ניתן כיום למצוא הרכבים רבים של מתופפים המתמחים בהרקדת האנשים והוספת קצב וחיות לאירוע, בחתונות בוחרים זוגות רבים לשלב את המתופפים בחלק הראשון של האירוע כאשר הם צועדים אל עבר החופה ובטקסי בר המצווה המתופפים צועדים עם חתן האירוע בקבלת הפנים, בכל סוגי האירועים משתלבים המתופפים עם קהל הרוקדים תוך כדי תיפוף וריקודים וירטואוזיים.

אז מי אנחנו?
הרכב ייחודי של מתופפים בעלי ניסיון עשיר בניהול אירועים, קצב התוף מתמחים בסגנונות תיפוף רבים המותאמים לאופי האירוע, רוצים להוסיף אווירה ייחודית ומיוחדת לאירוע, אנו נעשה זאת עבורכם.

למה בכלל כדאי להזמין מתופפים?
בימים אלו שקדחת החתונות נמצאת בעיצומה מחפשים זוגות רבים את השונה והאחר, הזוגות הנישאים כיום אינם מעוניינים בחתונה שגרתית הכוללת קבלת קהל, טקס חופה, אוכל וריקודים, הזוגות של היום רוצים להפתיע ולחדש בראש ובראשונה, עבור חוויתם הם וכן עבור אורחיהם.
אם נסתכל לדור הקודם ונבחן את התנהלות החתונה ניווכח שכל החתונות נראו אותו הדבר, כיום עם התקדמות הטכנולוגיה מבחר האפשרויות העומד בפני הזוגות הוא רב מאוד, אפשרות אחת הצוברת פופולאריות בשנים האחרונות היא שילובה של להקת מתופפים בהוואי הערב.

השאלה הראשונה שעולה היא למה מתופפים
אולי עלינו לשלב רביעית כינורות או אומן נגינה על פסנתר? התשובה לשאלה זו טמונה באווירה אותה אנו מחפשים באירוע, איש מאיתנו אינו רוצה לראות את אורחיו ישוב לאורך כל הערב, אנו רוצים שאורחינו ייהנו ככל יכולתם באירוע, שירקדו ויחגגו איתנו, ייחודם של התופים הוא ביכולתן להכניס קצב וחיות לאירוע, קצב התופים והאנרגיות הפורצות מחברי הלהקה מבטיחים שאף אחד מאורחיכם לא יישאר אדיש למתרחש סביבו.

התופים עליהם מנגנים חברי הלהקה הם תופים אפריקאים הנמצאים בשימוש שנים
כולנו מכירים את תמונות השבטים המפליאים בריקודיהם לקצב הלמות התופים הנשמע ברקע, לעיתים הריקודים נמשכים שעות רבות, זהו סוד כוחם של התופים, האסוציאציות אותן הם מעוררים בתוכנו אינן מאפשרות לנו להישאר אדישים למתרחש.

חברי הלהקה מלווים את הזוג בכניסתם לחופה
חברי הלהקה מנגנים בתופים ותוקעים בשופרות על מנת לסמל את חשיבות האירוע בו אנו נוכחים, בהמשך הערב מפעילים חברי הלהקה את האורחים ברחבת הריקודים תוך כדי הפגנת וירטואוזיות בתיפוף ונגינת המקצבים, חברי הלהקה יהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח.
בעלי ניסיון עשיר בליווי חתונות ואירועים, נציג הלהקה ישמח להיפגש עם בני הזוג ולספק להם תוכנית המותאמת אישית לחתונתם.
אז רק אם חשבתם לרגע להזמין חברת מתופפים מקצועית אשר תוכל להעניק לכם שירותי תיפוף לאירוע

מאמרים ומדריכים בנושא המתופפים והתופים
סוגי תופים - מאז ומעולם מילא התוף תפקיד חשוב בתרבות האדם, בין אם לשימוש בטקסי דת או לשם העברת מסרים בשדה הקרב, הלמות התופים מלווים אותנו מהעת העתיקה ועד היום.
בהתאם למגוון התרבויות הקיים על פני כדור הארץ ניתן להבחין בסוגים רבים של תופים כאשר לכל אחד מאפיינים הייחודיים לו.

טיפים בבחירת להקת מתופפים
1.
חשוב לעשות סקר מחירים נרחב עוד לפני הסגירה עם חברת מתופפים ולקבל אינפורמציה אודות וותק החברה, מספר אנשי הצוות המתופפים בחברה ועוד...
2. לא לחכות לרגע האחרון בו חברות המתופפים ידרשו מחיר לא סביר וגבוה מאד, עדיף להתחיל ולברר מספר חודשים לפני האירוע הגדול שלכם וככה תוכלו לראות ולהיפגש עם מספר חברות המעניקות שירות זה ולבצע השוואת מחירים ומקצוענות.
3. לא להתבייש ולשאול מהו מספר האנשים שיתופפו לכם באירוע ( פחות מ3 מתופפים  לא מומלץ לכם בכלל).
4. בסופו של דבר המקצועיות של חברת המתופפים לא פחות חשוב מהמחיר.

היסטוריית המתופפים
בסוף שנות השמונים צברו פופולאריות עצומה תופים אלקטרונים, אלו הם תופים המכילים חיישנים היודעים לתרגם את עוצמת המכה לצליל, בתחילת דרכם השמיעו התופים האלקטרונים צליל מלאכותי מאוד אך כיום השתכללו מערכות תופים אלו והם מאפשרות הפקה של מגוון רחב של צלילים ומקצבים לא מהעולם הזה...

מתופפים עוד מימי קדם
"ותיקח מרים הנביאה אחות אהרון את התוף בידה ותצא כל הנשים אחריה בתופים ובמחולות" (שמות ט"ו – כ').
עוד מימי קדם היווה התוף מרכיב מרכזי באירועים החשובים בחיינו, התוף קבע את קצב האירוע להנאת כל משתתפיו, היום מציעות להקות המתופפים חגיגה של צלילים ומקצבים ממש כמו בימי המקרא, בין אם מדובר בחתונה, בבר/בת מצווה, מסיבת יום הולדת או מסיבה פרטית שימוש בתופים יתרום רבות להצלחת האירוע.
להקת המתופפים בקצב התוף מציעה מגוון אטרקציות ייחודיות הסובבות סביב התוף, ליווי זוגות לחופת כלולותיהם, ליווי חתן בר המצווה בצעדיו הראשונים בעולם המבוגרים, שלהוב האורחים במעגל מתופפים אותנטי ועוד.
התקשרו עוד היום ללהקת בקצב התוף  ותיהנו מתוספת מבורכת שתתרום להצלחת האירוע שלכם.