חיפוש מהיר: חיפוש דירות:
חיפוש לפי קטגוריה:
חיפוש לפי עיר:

 
נרגילות בתל אביב - נרגילות ביפו

טבק - נרגילות ומוצרים נלווים

עקב העלייה במחירי מוצרי טבאק מבצעים חמים:

* על כל קניית קילו טבאק לנרגילה פקט גחלים במתנה.

*על כל קנייה ב 100 ש"ח צינור מזגן ב 8 ש"ח.

* בדיקת נרגילות לא עלות.

קצת עלינו:

מתמחה במכירת נרגילות וציוד היקפי לסיטוניים וליחידים, בחנות ניתן למצוא מגוון רחב של נרגילות ועזרים לנרגילות הכוללים חלקי חילוף, סוגים רבים של טבק, מגן רוח, גחלים, מלקחיים מותאמות ואביזרים לקישוט.
מומקמת בעיר יפו בתל אביב ומעניקה שירותי ייעוץ בנושא הנרגילות, לאלו מאיתנו שעישון הנרגילה חדש להם ניתן לרכוש חבילות מוכנות הכוללות נרגילה לפי טעמכם, טבק וגחלים.

מהי נרגילה?

נרגילה היא כלי עישון מסורתי פופולארי בישראל, קיימים סוגים רבים של נרגילות הנבדלות אחת מהשנייה בצורתן וגודלן, עישון בנרגילה הוא פעמים רבות סיבה למפגש חברתי שיכול להימשך שעות ארוכות.
הנרגילה מחולקת לשלושה חלקים : הכד, הגוף והראש, לחלקו התחתון של הגוף מחובר צינור שדרכו שואפים את העשן. הטבק המשמש לעישון בנרגילה הוא אינו הטבק הרגיל המוכר לנו, זהו טבק רטוב ולח המעורבב פעמים רבות בפירות יבשים על מנת ליצור את הטעם הרצוי בפה.

סוגי נרגילות שניתן לרכוש אצלינו:

  • נרגילה סורית – אלו הן הנרגילות הקלאסיות המוכרות לנוף בדרך כלל מגיעות בעיצוב הכולל פייה אחת, נרגילות המצטיינות בצבעים עזים ויפים.
  • נרגילה מצרית – נרגילות המתאפיינות בכד קטן יותר ובמראה גבוה ומוארך, ניתן למצוא נרגילה זו בעיצובים הכוללים מספר פיות וכן ישנן דוגמאות הכוללות ראש כפול.
  • נרגילה מודרנית – נרגילות אלו הן בעצם שילוב של מאפיינים מהנרגילות המצריות והסוריות, הן מגיעות במגוון רחב של עיצובים, ניתן לרכוש נרגילות בגודל קטן המגיעות במזוודה לשיפור יכולת הנסיעה של הנרגילה.

 

שעות פעילות: ימי א - ו: 10:00 - 20:00.

אמצעי תשלום: מזומן, אשראי.

תגיות: נרגילות בתל אביב, נרגילות ביפו.

15% הנחה על כל סוגי הנרגילות.

5% הנחה על טבק.

 

צור קשר

לפניות נוספות נא השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

פניה
שם
טלפון
Email

מכירה ליחידים ולסיטונאים כאחד!!!