עולמות הריח מבית callperfume
בחירת בושם המתאים לנו הוא משימה קשה ומורכבת, פעמים רבות אנו מגיעים לחנות בשמים ולאחר מספר ניסיונות פורשים במחאה שהמשימה למצוא בושם קשה במיוחד, מתוך ידיעה והכרה של תופעה זו פיתחה חברת CALLPREFUME מפת דרכים מכוונת שבאמצעותה ניתן להגיע בדיוק רב אל הריח שמאפיין את אישיותנו, בליבה של השיטה עומדים חמישה "עולמות הריח" המייצגים כל אחד אווירה מסוימת ייחודית.

בישום מולקולרי      בושם אסנטריק

צור קשר

לפניות בנושא משפחות הריח ועולמות הריח השאירו פרטיכם ונציגי כל פרפיום יענו בהקדם.

פניה
שם
טלפון
Email

עולמות הריח ומשפחות הריח כל פרפיום

העולם הרענן – אחד הגורמים שבגינם אנו אוהבים לפזר על עצמנו בושם כזה או אחר הוא הרעננות אותה הוא משרה על גופנו, מילה נרדפת לרעננות היא מים, ים, ריח המנטה או ניחוח ההדרים, העולם הרענן מעניק לנו ריח קליל ונעים המתאים לכל ימות השנה, מגוון הניחוחות המאפיין את העולם הרענן משרה עלינו ועל סביבתנו אווירת טוהר וניקיון, העולם הרענן אוצר בתוכו ריחות שבעצימת עיניים לוקחים אותנו למחוזות אחרים.

העולם הפרחוני – לכל מי שמייחל להגעת האביב על שלל צבעוניותו והריחות שהוא נושא איתו יעניקו הריחות של העולם הפרחוני את האשליה שהאביב פה במשך כל השנה, העולם הפרחוני אוצר בתוכו את ריח הורד, הסיגלית, הנרקיס והאירוס וצובע את יומנו בצבעים מרהיבים, ריחות העולם הפרחוני מכילים את תמצית האביב בדיוק במידה הדרושה לאפנו.

העולם העצי – נסו לדמיין את עצמכם ישובים בתוך יער, שואפים את ניחוחות עצי הארז, האלון והאורן אל קרבכם, ריחות העצים הנעימים מלאים בהוד ובהדר חביבים במיוחד על האצילים והכריזמטיים שבינינו, העולם העצי מביא אליכם את ניחוח היער מדי יום ביומו, העולם העצי מעניק לנו חווית ריח בלתי נשכחת.

העולם הארומאטי – ריחם הנעים של תמציות ושמנים ארומאטיים מוכר לכולנו, העולם הארומאטי מציע לנו ליהנות מריחות נעימים אלו של הלבנדר, הבזיליקום, המרווה והגרניום לאורך כל היום, העולם הארומאטי עשיר בניחוחות ירוקים המשרים אווירת רעננות ייחודית.

העולם האוריינטלי – ריח האמבר, המוסק, הפטצ'ולי והווניל מוכר לכולנו, ריחות אלו הם חלק קטן מהריחות המאפיינים את העולם האוריינטאלי, עולם שכולו ריחות חזקים שלא ניתן להתעלם מהם במהרה.

שואלים מה זה עולמות הריח?
מה זה משפחות הריח?

הגיעו עוד היום לרשת כל פרפיום לאתר הבית שלנו ותקבלו את האינפורמציה המלאה.