פינוי דירות ובתים פרטיים בכל הארץ

זקוקים לפינוי דירה ישנה?

חברת פינוי דירות מציעה לכם שירותי פינוי דירות בחינם, אתם בודאי שואלים מהו המלכוד ומדוע שחברה זרה תירתם לעזרתכם ללא כל תמורה?

חברות רבות מציעות כיום שירות פינוי דירה בחינם תמורת השארת תכולת הדירה בידיהם, בצורה זו כל הצדדים יוצאים נשכרים, מצד אחד הלקוח מקבל את השירות לו הוא הזדקק ומצד שני החברה המפנה מקבלת את שכרה.
היתרון הרב ביותר עבור בעל הדירה הוא אי הצורך למצוא מקום בו ניתן להשליך את תכולתה הדירה, החוקים בישראל מחייבים פינוי אשפה ופסולת למקום המיועד לכך, פינוי זה עולה בדרך כלל סכום כסף מסוים.
התקשרו עוד היום לחברתנו ותזכו לשירות פינוי דירות מקצועי, אמין ומהיר במיוחד.

פינוי הדירה נעשה בצורה מקצועית ע"י צוות מיומן המעמיס את התכולה על גבי המשאית בשקט ובמקצועיות ולאחר מכן משאיר את הדירה נקיה.
גם הפסולת הולכת עם הצוות בסוף העבודה.

אנו מבינים את החשיבות של פינוי הדירה בדיוק כמו שעורכי דין מבינים את המושג פינוי שוכר, ולכן אנו עושים את העבודה במהירות וביסודיות.
בין לקוחותינו נמנים מאות לקוחות אשר פינינו את דירתם מסיבות של ירושה, עיזבון ומכירה רגילה.

אם אתם מחפשים פינוי דירות בתל אביב או פינוי דירות בכל אזור גוש דן צרו עימנו קשר!

פינוי דירות בתל אביב   |   פינוי דירות בגבעתיים

פינוי דירות בחולון | הבטחת תשלום שכר דירה

פינוי דירות מקצועי בכל רחבי הארץ 24 שעות ביממה

חדש באתר


  • פינוי דירות בכל הארץ בחינם ללא עלות כפוף לחוזה הפינוי!!!!

מעונינים בפינוי דירה?

צרו קשר בכל נושא של פינוי הדירה, אנו עושים את זה בחינם.

פניה
שם
טלפון
Email

 

פינוי תכולת דירות מכמה סיבות אפשריות
אחד מהשירותים לו אנו נזקקים לפחות פעם אחת בחיינו הוא פינוי הדירה, בין אם מדובר בדירה ישנה שרכשנו או בדירה שאנו משפצים, פינוי תכולת הדירה היא משימה לוגיסטית סבוכה, תחת המושג פינוי דירה מסתתרים שירותים רבים שביניהם, פינוי דירה מרהיטים, פינוי ירושות ועיזבונות, פינוי ארונות ופינוי מחסנים, כל אחד משירותים אלו דורש מיומנות אחרת, מיומנות אותה ניתן להשיג בעזרתם של אנשי המקצוע בתחום.

פינוי רהיטים – ברצונכם להעביר את הרהיטים המוצבים בדירה שקניתם אך אינכם יודעים כיצד לעשות זאת, פינוי רהיטים דורש שתי יכולות עיקריות, הראשונה היא פירוק הרהיט למצב בו ניתן להעביר אותו אל מחוץ לדירה והשני הוא מקום אליו ניתן לפנות את הרהיט, פינוי רהיטים דורש תשומת לב גבוהה במיוחד של האחראים על פינוי הדירה.

פינוי ירושות ועיזבונות – קרוב משפחה הוריש לכם את כל רכושו ואינכם יודעים מה עליכם לעשות עם החפצים הרבים, פינוי ושליחויות של עיזבונות וירושות הוא השירות אותו אתם מחפשים, כל תכולת הדירה נארזת ומועברת למקום שבו תבחרו, במידה ואינכם מעוניינים בסחורה כמעט תמיד ניתן למצוא מי שירכוש אותה.

פינוי ארונות ומחסנים – פינוי חפצים אלו דורש שמירה על ערנות וזהירות מקסימאלית, תכולת מחסנים רבים אינה מסודרת כך שאנו חשופים לבלאי במהלך הפינוי, נפילה או שבר באחד מהפריטים הינו משמעותי ביותר עבור חברת ההובלות.

ולעיתים רחוקות פינוי דירה מפסולת – מדי פעם אנו עדים בתקשורת על טיפול הרשויות בדירה העמוסה בפסולת רבה, רבים מאיתנו הם אספנים כפייתיים המתקשים להיפרד מהחפצים שברשותם, אנשים אלו אוגרים ואוגרים חפצים עד למצב בו דירתם מקבלת מראה של מזבלה עירונית, פינוי דירה שכזאת דורש ציוד מיוחד שכן לעולם אינך יודע מה מסתתר מתחת לערימת הפסולת הבאה.

תגיות: פינוי דירות, פינוי דירות חינם.