פינוי דירות ובתים פרטיים בכל הארץ

פינוי עזבונות

במהלך חיינו אנו צוברים רכוש וחפצים רבים אשר בבוא היום עוברים לקרובי משפחתנו, מחקרים מראים שקשישים בסוף חייהם נוטים לצבור דברים בקצב גבוה יותר דבר המחייב בבוא היום פינוי של עיזבונם מהדירה, ילדים שקיבלו בירושה דירה ניצבים בפני האתגר שבפינויה, אתגר שבו תשמח לעמוד אחת מהחברות המספקות שירות פינוי עזבונות או פינוי דירות.

פינוי עיזבון יכול להפוך למשימה לוגיסטית מורכבת כתלות בכמות החפצים שבדירה ובדרכי הגישה אליה, לרוב נדע בדיוק אילו חפצים עלינו לפנות ואילו להשאיר בדירה כמצוותו של בעל הדירה, באמרנו לפנות המשמעות היא לזרוק לפח, לשם כך חובה על החברה המפנה להצטייד במשאית לפינוי פסולת או במכולה שתוצב בחצר ותרכז בתוכה את כל הפסולת והחפצים המיותרים מהדירה.

אחד מהשירותים הנלווים של פינוי עיזבונות הוא ניקוי הדירה והכנתה למגורים או למכירה, במסגרת ההכנה נצבעים הקירות, מתוקנים ליקויים שונים בבית ומקרצפים כל פינה בחומרי ניקוי וחיטוי.

בבואכם לשכור את שירותיה של חברה לפינוי עיזבונות מוטב לבדוק מספר פרמטרים:

ניסיון – פינוי עיזבון דורש ניסיון וראיה של התמונה הכללית, היות ומדובר בפריטים רבים שאת חלקם הראשון נדרש לשמור ואילו חלקם השני מיועד לפח הזבל, חשוב להקפיד על ערנות במין הפריטים, צוות המפנים חייב להיות בעל ניסיון קודם בפינוי דירות ובעל מוכנות למגוון הבעיות הכרוכות בפינוי דירה ישנה.
מחיר – כיום ניתן למצוא בכל עיר מספר חברות המציעות שירותי פינוי עזבונות, פעמים רבות נעשה הפינוי ללא כל תמורה כספית פרט לחפצים המפונים מהדירה, חשוב לבצע סקר שוק ולבדוק מהו המחיר המומלץ לעבודת הפינוי.