פינוי דירות ובתים פרטיים בכל הארץ

פינוי חצרות

כשם שאנו נוטים לאסוף ולאגור חפצים בביתנו כך אנו עושים גם בחצר, הפיכת החצר למחסן היא תופעה המשותפת לכל סוגי האוכלוסייה, בתקופה האחרונה נוכח עליית מחירי הנדל"ן לגבהים חדשים מגלים בעלי בתים רבים שפינוי החצר מאשפה ולכלוך יכול להעלות את מחיר הנכס שברשותם במאות אחוזים, השאלה הנשאלת היא מה עושים עם כל כך הרבה פריטים, להיכן לוקחים אותם וכיצד משנעים אותם לשם?

התשובה עבור כל מי שמבקש לפנות את החצר הסמוכה לביתו היא שכירת שירותים של חברה המתמחה בתחום פינוי דירות ותכולות, במקום לשבור את הראש בשאלה מה עושים עם הפסולת והלכלוך, מרימים טלפון אל המומחים וכבר למחרת היום החצר נקייה ומצוחצחת.

פינוי חצרות היא משימה מורכבת שאינה דומה לפינוי דירות ישנות או מחסנים, כאשר מדובר בחצר עם אדמה אזי המשימה הופכת לסבוכה יותר, אמצעי הפינוי הדרושים לפינוי חצר הם גדולים יותר, מטבע הדברים הפריטים שנאחסן בחצר תמיד יהיו אלו שלא הצלחנו להכניס לביתנו בשל גודלם כך שאמצעי ההעברה שאנו חייבים להביא הוא גדול ומאסיבי יותר מהרגיל, לרוב מדובר במשאיות כבדות המסוגלות לשאת עליהן משקל רב.
פריט הכרחי נוסף הוא מנוף, עקב גודלם של הפריטים ומשקלם הרב לא ניתן לשאת אותם בידיים אל רכב הפינוי, מנוף יבצע את המלאכה עבורנו במהירות וביעילות, בדרך כלל חברת הפינוי מחזיקה ברשותה משאית עם מנוף מובנה עליה.

פינוי חצרות יכול להפוך ממשימה מורכבת וקשה למשימה קלה המתבצעת במהירות, כל מה שצריך הוא להתקשר אל חברה המתמחה בתחום ולבקש שתגיע ותיקח איתה את כל הלכלוך והזוהמה שצברתם במשך השנים בחצר.