פינוי דירות ובתים פרטיים בכל הארץ

פינוי דירות בתל אביב

פעמים רבות אנו נזקקים לשירותי פינוי דירה, בין אם מדובר בפינוי דירה מפסולת ולכלוך, בפינוי דירה מרהיטים ישנים או פינוי דירה לצורך מעבר, ביצוע המשימה בתנאי הצפיפות הגבוהה של העיר תל אביב היא אינה משימה קלה, רק צוות מיומן ומקצועי המשלב ניסיון וטכנולוגיה בפעולת הפינוי יוכל לסייע בידכם בצורה טובה.

משמעות פינוי דירה הינו ריקון הדירה מחפציה, רבים חושבים שניתן לפנות את הרהיטים השונים לפח האשפה הקרוב לבית אך למעשה זוהי עבירה על החוק, פינוי פסולת ואשפה חייב להתבצע למגרש מורשה או לאתר הטמנה, כל השלכת פסולת למקום שאינו מורשה גוררת בעקבותיה קנס כבד.

פינוי דירה הוא הפתרון האידיאלי במקרים הבאים:

ירושה – הסבא, הסבתא או קרוב משפחה אחר הלך לעולמו והוריש לכם את דירתו, ברוב המקרים מדובר בדירות ישנות מלאות בחפצים ישנים שחינם סר מזמן, במקרים שכאלו צוות מקצועי ומיומן יכול לפנות את הדירה ולרענן את מראה, חלק מהחפצים המוצאים מהדירה מוצאים את דרכם לעמותות ולצדקה והשר מפונים לאתר השלכת פסולת.

שיפוץ – שיפוץ בית מביא איתו פסולת רבה המורכבת בעיקרה מאבנים, שברי רצפה וקרמיקות, פינוי פסולת זו באזור תל אביב יכולה להיות קשה מכיוון ששינועה דורש כלים מיוחדים, אם הזדמן לכם לעבור בסמוך לדירה העוברת שיפוץ בוודאי הבחנתם במכולה הענקית המוצבת קרוב לדירה, מכולה זו היא הכרחית לסילוק האשפה מהדירה.

פינוי דירות בתל אביב בפרט היא משימה לוגיסטית הדורשת צוות מיומן ומקצועי, מרבית מבעלי העסקים המציעים שירותי פינוי דירות בתל אביבי מחזיקים בין שורותיהם מפקח האחראי על כל מלאכת הפינוי תוך שמירה על החוק והימנעות מקבלת קנסות מיותרים. 

צרו עימנו קשר ואנו נשמח לפנות את דירתכם בחינם!

טלפון: 0722-657647חיים