שעות פעילות הסניף:

ימי א-ה: 09:00 - 21:00.

ימי ו: 09:00 - כניסת השבת.

מוצ"ש - אחרון הלקוחות.

פרחים בראשון לציון מבית  פלאוור
מכירת פרחים בראשון לציון היא חוויה אדירה עבור מי שאוהב להעניק שירות מיוחד ואישי ללקוחות עיר היין.
אין ספק כי מכירת פרחים חייבת להיות מכירה מסוג אחר, כזאת שלא דומה למכירת מוצרי חשמל או מכירה במכולת למשל.
מכירה ושליחויות של פרחים בראשון לציון, שהיא אחת הערים המפותחות והאיכותיות בישראל, חייבת להיעשות תוך מסירות גדולה ותוך כדי עשיית כל ניסיון לספק את רצונו של הלקוח עד לשביעות רצונו המלאה.
מי שיוצא מחנות פרחים כשהוא מרגיש לא שלם עם הזר שנמכר לו הרי שהספק הזה יכול ללוות אותו גם במסירת הפרחים.
דבר זה יכול לגרום להרגשה לא נעימה גם אצל מקבלי הזר, ואנו בפיין פלאוור מודעים לכך ולא מניחים לאף לקוח לצאת מחנות הבוטיק שלנו מבלי להיות בטוחים שהוא מרוצה בצורה מושלמת מהזר שהתאמנו לו.

 


ליצור את הרושם והאווירה הטובה
פרחים אמורים לשמח את מי שרואה ואת מי שמקבל אותם ולכן בפיין פלאוור יצרנו חנות מיוחדת שתיצור את הרושם ואת האווירה הטובה ביותר למכירת פרחים בראשון לציון הגדולה.
בפיין פלוואר לא מקלים ראש באף זר ולא משנה מה גודלו, כך שכל לקוח המבקש זר לאירוע כלשהו מקבל את הזר שמותאם לו אישי ע"י מוכר מקצועי שנהנה להעניק שירות מכל הלב. פיין פלאוור היא חנות פרחים בראשון לציון המציגה את הפרחים היפים והחינניים ביותר באזור, כך שכל מי שמגיע לחנות עצמה, או מבצע הזמנה דרך אתר האינטרנט המושקע שלנו, רואה כיצד האדם היקר או החשוב לו מקבל משלוח פרחים מיוחד שאליו ניתן להוסיף גם מתנה אישית ויצירתית.

בין המתנות שניתן להוסיף לזרי הפרחים:

  1. ואזות ואגרטלים מעוצבים.
  2. תמונות ומראות מעוצבות.
  3. מגוון קישוטים מיוחדים לעיצוב הבית.

זרי פרחים בראשון לציון שקולעים בול לטעמם של מי שמקבל אותם, ומתנות שמעלות חיוך על פני המקבל אותן, הם המשימה שלנו בפיין פלאוור ואנו עושים הכול בכדי לעמוד בה בהצלחה.

הפייסבוק של פיין פלאוור בראשון לציוןפרחים בראשון לציון זה  פלאוור