הפתרון המקצועי מבית FRS VISION 

frs vision קופות רושמות וממוחשבות  

להזמנות חייגו:
03-9027990

קופה רושמתחשיבות קופה רושמת איכותית, ושירות וליווי לאורך כל הדרך

למעלה מ1500 עסקים וביניהם מסעדות, ברים, חנויות קמעונאיות ועוד, הם אלה המעידים על הגדלת הרווחים, בעזרת FRSVISION המעניקה מענה מלא ללקוחות בשעות לחץ. באמצעות הקופות הממוחשבות ניתן ללמד עובדים חדשים, לעבד דוחות, לפקח על עלויות מזון, ועוד..

המודולים והמוצרים המשלימים אחד את השני יכולים לחולל שינוי גדול בין מוצר מעולה לבתי עסק ורשתות על כל צרכיהם, לבין מוצר שהוא לא יותר מטוב, כזה שאיננו מתעלה על עצמו. FRSvision שמה לה כמטרה לשים דגש על המוצר האופטימאלי, זאת יחד עם שילוב מערכות מודולים וממשקי צד ג'. אלה עוטפים את המוצר ויוצרים פתרון מושלם ללקוחות.

שירות מהיר

תוכנה לניהול מסעדות בתי קפה ומזון מהיר מגבירה את קצב הפיקוח וקצב המכירות. אם אתם לא מצליחים להשתלט על הלקוחות, על העובדים, על משלוחים ספקים ודוחות, אם חשוב לכם לנהל את העסק נכון, חברת FRSvision יצרה למענכם תוכנה מעולה לניהול מסעדות. אלה הן בין המערכות המקיפות ביותר המשרתות את הרשתות הגדולות ביותר. כל אלה נהנות מקופות ממוחשבות. כמו כן מוצעת תוכנה מלאה לניהול המלאי וניהול עובדים.

לקופה רושמת איכותית היכולת למנוע מצב של תקלות מיותרות שעלולות לפגוע בהכנסות העסק ובמוניטין שלו. חברתנו גם מלווה את בתי העסק לאורך כל הדרך, היא מעניקה הדרכות ופתרונות לבעיות.


פיצה מומלצת באשדוד - סניף פיצה פצץ