הפתרון המקצועי מבית FRS VISION 

frs vision קופות רושמות וממוחשבות  

להזמנות חייגו:
03-9027990

קופה ממוחשבת

קופות ממוחשבות – לניהול מקצועי, אמין ופשוט בעסק המסעדנות
עולם המסעדנות הוא עולם דינמי מאוד ומורכב מאין ספור היערכויות, בדיקות והרבה עבודה קשה, מעבר לשכירת הצוות ובחירת התפריט מחייבת פתיחת מסעדה חדשה, בר, מזנון או בית קפה היערכות כלכלית ניהולית. קופות ממוחשבות מבית FRSvision מספקות את השקט הנפשי הדרוש מבחינה זאת.

קופות ממוחשבות מהוות את המילה האחרונה של מוצרי קופות רושמות
ומאופיינות בראש ובראשונה בשימוש קל ואינטואיטיבי שכל עובד חדש יכול ללמוד בקלות ובמהירות.
קופות ממוחשבות מבית FRSvision מסייעות לניהול כל הקשור בתחום המסעדנות הקמעונאי – תשלומים, הזמנות, מועדון לקוחות, ארוחות עסקיות, משלוחים, ועוד.

מה ניתן לבצע דרך קופה ממוחשבת?
ניתן לבצע דרך קופות ממוחשבות אלו גם דוחות כספיים ולנהל את נוכחות הצוות המקצועי במקום – משמרות המלצרים, הטבחים, מנהלי המשמרת והשליחים, קופות ממוחשבות מבית FRSvision מספקות גם עמדה מרכזית אשר מבקרת את היחידות השונות של הקופות המפוזרות במקום.

בנוסף, מספקת חברת FRSvision שירות לקוחות זמין ומקצועי
בין אם דרך הטלפון ובין אם און ליין, קופות ממוחשבות אלו נמצאות ברחבי המסעדה או בית הקפה בצורת מסכי מגע או באמצעות מסופי כף יד ניידים – המאפשרים ביצוע הזמנה נוחה ומודרנית מאוד.

ללא קופות ממוחשבות אלו לא יתנהל הצד הכספי
והנקודה הלחוצה ביותר במסעדה – עמדת הקופה, בעקבות זאת יתכנו עיכובים אשר ישפיעו על התנהלות המקום כולו – על הצוות המקצועי, הלקוחות ואף על רווחי המסעדה ותפקודה הכללי. לכן כדאי להשקיע ולרכוש קופות ממוחשבות אלו מבית FRSvision בכדי למקסם את תפקוד העסק בכל שעה ובכל משמרת. ניתן לקבל המלצות על מוצרים אלו מלקוחות מרוצים רבים.

תגיות: קופה ממוחשבת.