הפתרון המקצועי מבית FRS VISION 

frs vision קופות רושמות וממוחשבות  

להזמנות חייגו:
03-9027990

Cameleon PRO

מערכת מכירה ממוחשבת Cameleon PRO

חברת FRSvision מציעה לעסקים שלכם את מערכת Cameleon Pro, אלה הן קופות ממוחשבות שישמרו על הלקוחות קרוב אליכם. חשוב מאוד להיות עם היד על הדופק בכל תחומי העסק. חברת FRSvision מובילה בפיתוח מערכות ניהול ונקודות מכירה, ולפיכך היא מציעה לעסק שלכם את Cameleon Pro, אחת הקופות הממוחשבות המתקדמות.

ניהול

באמצעות תפעול פשוט של מסכי מגע, ניתן לנהל קופות למרכזי רשת, למשרד אחורי ולחזית העסק. בנוסף לכך, Cameleon Pro מאפשרת ניהול קופות ממוחשבות מתקדמות, כל זאת באמצעות סניפים כולל הזנה שוטפת של נתונים בזמן אמת. כמו כן מתאפשרת צפייה במידע עדכני בכל עת ובכל זמן ומכל עמדה. מתאפשרות הפקות של דוחות בחתכים שונים, מעקב מלאי מקיף ועדכון קטלוג פריטים. כל אלה מבלי לקטוע את הפעילות השגרתית של נקודות המכירה ובקלות מקסימאלית לצרכי הלקוחות.

לצד הפתרונות המקיפים, חברת Cameleon Pro מאפשרת גמישות רבה של תצוגת מערכות. הקופה הינה חדשנית ואינטואיטיבית, כל עובד יוכל לעבוד עימה, ללא עלויות מיותרות וללא הכשרה.

מתמחים בפיתוח טכנולוגיות

חברת FRSvision היא בין המובילות בפיתוח טכנולוגיות לנקודות מכירה, כל זאת בעקבות שילוב מוצלח עם חברת ויז'ן, אחת המובילות בתחום הקופות החכמות והממוחשבות, מזה למעלה מ – 25 שהה.

 


לפרטים והזמנות חייגו: 03-9027990, או השאירו פרטיכם ב-טופס הצור קשר.