קסמים - magic-center

אשליות, טריקים, תעלולים ובעיקר חוויה בלתי נשכחת, אלו הן התחושות המלוות אותנו בסיומו של מופע קסמים, אי ידיעה מהולה בקצת מסתורין היא מתכון בטוח להופעה טובה ואכן מופע קסמים משאיר אותנו פעורי פה, בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות גדולה בעולם הקוסמים, אם לפני שנים לא רבות חיתוך אישה לשלושה חלקים נחשב לקסם מורכב הרי שכיום עלו הקוסמים מספר דרגות, אישה סגורה בתוך כלוב המתחלפת בנמר תוך שבריר שנייה, טנק הנעלם מהמסך כאילו לא היה קיים מעולם ועוד הם רק חלק קטן מהפעלולים שמבצעים הקוסמים של ימינו.
עוד מתקופת העולם העתיק שבו הקוסמים את הקהל בכוחותיהם, בתקופה זו נהגו לקרוא לקוסמים בשם מכשפים ונהגו לייחס להם כוחות על טבעיים, המכשפים ידעו לרקוח שיקויים, לסייע בבעיות בריאותיות, לפתור בעיות של פוריות ולפעול לעזרת הקהילה, בדרך כלל קוסמי העולם העתיק החזיקו בידם ידע בנושאים של צמחי מרפא וכך רכשו את כוחותיהם.
בעולם המודרני אין עוד צורך במכשפים, הקוסמים של ימינו משתמשים בציוד משוכלל ובמחשבה יצירתית כדי להפתיע אותנו כל פעם בקסם חדש ומרתק, בדרך כלל מאחורי קוסם מצליח מסתתר צוות הפקה שתפקידו להגות את הקסמים שיבוצעו, הקוסם הוא החוליה המקשרת אל הקהל ולרוב הוא יהיה בעל חזות מרשימה, כריזמה ויכולת  לרתק אליו את הצופים.
הקסמים של העולם המודרני רתמו אליהם את כוחה של הפיזיקה, רבים מהאשליות אותן אנו רואים מתבססות על חוקי פיזיקה פשוטים לדוגמא אשליות אופטיות מתבססות על פיזיקת הגלים.

את הקסמים המודרניים אותם ניתן לראות במהלך הופעה של קוסם ניתן לחלק למספר קבוצות בהתאמה לטכניקות בהם משתמש הקוסם:

קסמים המבוססים על זריזות ידיים – קסמים מסוג זה מוכרים לכול, אתם יושבים בערב יום שישי סביב השולחן ואחד מבני המשפחה שולף חבילת קלפים, תוך מספר דקות הוא מרתק אליו את כל הנוכחים ומדגים להם מספר קסמים אותם הוא למד, כמעט כל הקסמים הקשורים בקלפים טומנים בחובם זריזות ידיים, בדיוק כמו של מתופפים באירוע, מדהימה של הקוסם, הקוסם ידע לסדר את הקלפים כרצונו ואף להגיש לכם קלף מסוים אל תוך היד מבלי שתצליחו להבחין בכך, הסוד להצלחה בקסמים אלו הוא אימון ממושך של הקוסם עד לביצוע הטכניקות בצורה מושלמת.

אילוזיות – קסמי אילוזיות הם הקסמים המרשימים ביותר, לרוב מדובר בקסמים מורכבים הכוללים הפקה רצינית, ציוד מתאים והופעה סוחפת, קסמי האילוזיות מטילים בספק את הבנתו של הצופה ואת יכולתו לפרש את מה שרואות עיניו, קסמים אלו תמיד משאירים את הצופים פעורי פה ובעלי רצון לדעת כיצד התבצע הקסם.

טלפתיה – קסמים מסוג זה הינם קשים מאוד ודורשים לימוד ואימון ממושך מצד הקוסם, כידוע לכולם לא ניתן לקרוא את מחשבותיהם של אנשים לכן משתמש הקוסם בטכניקות שונות המאפשרות לו לגלות מידע על קהל הצופים, באמצעות מספר שאלות מנחות יוכל הקוסם לספר לכם על פרטיכם האישיים בדיוק רב, הקוסם ידע לנחש את מספר תעודת הזהות שלכם, הקוסם ידע לספר לכם מהם תחביבכם ואפילו מה צבע ההלבשה התחתונה אותה אתם לובשים.

היום קל מתמיד להיכנס לעולם הקסמים, חברת מרכז הקסמים מציעה לקוסם המתחיל את כל הכלים להם הוא זקוק, אצלנו ניתן לרכוש קסמים בדרגות קושי שונות, אצלנו תוכלו לרכוש את המיומנויות הבסיסיות הדרושות לקוסם בצירוף ייעוץ והכוונה.
אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של קסמי אשליות שירתקו אליכם כל קהל צופים, חברת מרכז הקסמים הינה שם דבר בעולם הקסמים והיא בעלת מוניטין רב בשנים, רבים מהקוסמים המובילים בישראל החלו את דרכם על מפתן בית העסק שלנו.

קסמים

חדש באתר


  • בגלגל עדכונים זה נעדכן מידי שבוע מבצעי קסמים מיוחדים.תעקבו אחרינו...

צור קשר

לפניות נוספות לחברת מרכז הקסמים נא להשאיר פרטיכם ונציגי החברה יענו בהקדם.

פניה
שם
טלפון
Email