שיפוצים כלליים הינה חברה בעלת מוניטין של למעלה מ 10 שנים בתחום השיפוצים בצפון הארץ.
אנו מתמחים בכל עבודות השיפוצים והבניה כאשר רוב הפרויקטים שלנו מתמקדים בבניה קלה.
בחברתינו מועסקים צוות עובדים מנוסה המתמחה בכל התחומים כגון: אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, צבע, רובה, טיח ובניה קלה.
בין לקוחותינו: חברות ממשלתיות, מוסדות, לקוחות פרטיים וצימרים בצפון.

טופ שיפוצים כלליים מרכזת את עיקר עבודתה באזור חיפה וצפון הארץ אך מספקת את שירותיה גם באזור המרכז תלוי בדרישת לקוחותיה.
אנו מספקים חלק משירותינו 24 שעות ביממה.

צור קשר

לשיפוץ כללי צרו עימנו קשר במייל או ואנו נענה בהקדם האפשרי.

פניה
שם
טלפון
Email


שיפוצים באזור הצפון ובחיפה
הצפון מוגדר מאזור טירת הכרמל ועד קרית שמונה, מקום המדינה נבנו באזור הצפון מאות אלפים של מבנים, דירות, בתים פרטיים צימרים ועוד...וכולם כמובן צריכים שיפוץ כללי מידי כמה שנים.
העיר חיפה ידועה כעיר הגדולה ביותר באזור הצפון.
חיפה משלבת בתוכה שנים רבות של בנייה, החל מהשנים שקדמו לקום המדינה ועד למאה העשרים ואחת ניתן למצוא בחיפה מבנים בגילאים שונים, שכונת הדר, שכונת בת גלים, אחוזה, נווה שאנן ושאר השכונות מייצגות את המגוון הרחב הקיים בעיר, שיפוץ מגוון רחב של בניינים אלו מצריך ידע מעמיק והיכרות מצוינת עם עולם השיפוצים.

שיפוצים כלליים בצפון ובחיפהראשית כל כדאי לשאול מה נכלל תחת המושג שיפוצים, האם כל פעם שאנו מעוניינים להניף אל על פטיש או מברשת צבע אנו למעשה משפצים את הבית?
עולם השיפוצים בחיפה או בכל עיר בצפון כולל בתוכו עבודות צבע, עבודות חשמל, עבודות אינסטלציה, בנייה, הריסת מבנים ועוד, בעיר חיפה מקבלות עבודות אלו ערך מוסף במידה והן מתבצעות כאמור במבנים ישנים.
חברתינו מספקת שירותי שיפוצים מתקדמים לתושבי חיפה כבר שנים רבות, הידע והמקצועיות בהם מחזיקה החברה באים לידי ביטוי במאות מלקוחותיה המרוצים, בין שלל העבודות אותן מציעה החברה בולטת יכולת הבנייה הקלה.
הבנייה הקלה הינה שילוב של טכניקות עבודה בחומרים מתקדמים המאפשרים בנייה איכותית בזמן קצר ביותר, אחד מאבני הייסוד של הבנייה הקלה הוא הגבס או יותר נכון פלטות הגבס שבהן נעשה שימוש, באמצעות בנייה מגבס ניתן לבנות קירות שלמים תוך מספר שעות, לבנות מדפים לקירות או מסגרות מעוצבות, תשתית החשמל משולבת בקירות הגבס.

טופ שיפוצים כלליים מתחייבת לספק ללקוחותיה עבודה באיכות הגבוהה ביותר אותה ניתן לקבל בשוק.

תגיות: שיפוצים בצפון, שיפוצים בחיפה.