טיפול בעור הפנים
החשיבות בשנים האחרונות אנו עדים למגמה של חזרה לטבע בכל הקשור למוצרי הקוסמטיקה בהם אנו משתמשים, אחד מהטיפולים הקוסמטיים החשובים ביותר הוא טיפול בעור הפנים, חברות הקוסמטיקה השונות מציעות לנו מפעם לפעם לנסות את מוצריהן החדשים שפיתוחם נועד לתת תשובה מונעת להזדקנות העור ושיקום עור פגוע.

איך עוזרים לעור הפנים להחלים?
מחקרים מלמדים שהדרך בה נוקט הגוף במטרה לסייע לעצמו להחלים היא באמצעות זרמים חשמליים, בדומה לחשמל המיוצר בתחנות הכוח יוצר הגוף מערכת חשמלית משלו המסייעת בשעת הצורך באיחוי וסגירה של פצעים וברענון מראהו של העור, ככל שאנו מזדקנים מאבד הגוף מיכולתו לייצר זרמים במתח הנדרש לתהליכים אלו, כיום ביכולתנו לעזור לגוף להוליך את הזרמים הללו על פני העור.

חברת ROC מציעה לתושבי ישראל סדרת תכשירי קוסמטיקה שפותחו במעבדות המתקדמות בעולם, תכשירים אלו נבדלים בהרכבם משאר התכשירים המוכרים לנו, תכשירים אלו מכילים כמויות גבוהות של אבץ ומגנזיום הנספגים בעור ומשפרים את יכולת המוליכות שלו, שיפור זה מבטיח מראה רענן וצעיר של העור.
תכשירי הקוסמטיקה מטפלים במגוון רחב של סימפטומים כגון הזדקנות העור, טיפול בכתמי שמש, טיפול בפצעים ועוד, סדרת התכשירים זוכה לרוח גבית מטובי הרופאים בארץ המסמנים את התכשירים כפריצת הדרך המשמעותית ביותר שנעשתה בתחום האסתטיקה הרפואית בעשור האחרון.
סדרת התכשירים מורכבת מקרם בסיס וקרם לחות משלים קיימת סדרה לשימוש במשך היום, סדרה לשימוש במשך הלילה וסדרה ייחודית לטיפול באזור העיניים, ראוי לציין שהתכשירים מיועדים גם לבעלי עור רגיש ואינם גורמים לתופעות לוואי כלשהן.
משפט עתיק אומר שמה שלא עושה הטבע עושה הצבע אך כיום ניתן לומר בביטחון שמה שלא עושה הטבע עושים התכשירים המצוינים של חברת ROC.

התקשרו עוד היום והזמינו את סדרת תכשירי הטיפוח הייחודיים ומיד תוכלו להרגיש בהבדל.

תגיות: שיקום עור פגום | טיפול בהזדקנות העור | טיפול טבעי בעור הפנים.