לפרטים נוספים מחברת השליחים חייגו עוד היום 1700505021

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בנושא שליחים וחברת שליחויות

מה הם השירותים אותה מציעה חברת שליחויות?
עבור עסקים קטנים ובינוניים מספקת חברת שליחויות שירותי העברת מטענים עד לבית הלקוח, בין אם מדובר במכתב, בחבילה, בפרחים או בכל מוצר אחר, חברת שליחויות תוכל להעביר את המטען בבטחה ליעדו, שכירת שירותיה של חברת שליחויות מחליף את הצורך בהעסקת עובד במשרה מלאה לתפקיד זה.

באיזו מהירות מגיע המשלוח למחוז חפצנו?
חברת שליחים מציעה מספר אפשרויות לסיווג המשלוח שברשותכם, במידה והמשלוח בהול ויש צורך שיגיע ליעדו מוהר ככל האפשר יסווג המשלוח בהתאם ויגיע ליעדו תוך שעות ספורות , משלוחים מעט פחות בהולים יימסרו לרוב כעשרים וארבע שעות לאחר אריזתם.

האם חברת השליחויות מבטחת את המשלוחים?
במידה ובחרתם להעביר את החבילה שברשותכם באמצעות חברת שליחויות מקצועית הרי שתכולתה חשובה לכם, חברות השליחויות השונות מספקות ביטוח למוצרים אותם הן מעבירות, פגיעה או נזק למטען המועבר מכוסה על ידי הביטוח לצמצום נזקים כספיים כל האפשר.

אני חייב להעביר חבילה בלילה, האם זה אפשרי?
בניגוד לשירותי השליחים המוכרים לנו מחברות כמו דואר ישראל מספקות חברות השליחויות השונות שירותים לקוחותיהן כמעט לכל אורך שעות היום והלילה כך שבמידה ואתם נזקקים לביצוע דחוף של משלוח בשעות מאוחרות יהיה מי שיעשה זאת עבורכם.

האם ביכולתי לברר היכן נמצאת החבילה ששלחתי?
התשובה לשאלה זו היא כן, חברת שליחויות מעמידה לרשות לקוחותיה מוקד שירות לקוחות המקבל את נתוני מיקום החבילה ומצבה באופן שוטף, בכל רגע נתון ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות ולקבל את הפרטים הדרושים לכם בנוגע לחבילה ששלחתם, בנוסף למענה טלפוני מציעות חברות השליחויות שירותי מידע באתר האינטרנט שלהן.

שליחים