טלפון - 03-9897772 | נייד - 054-6443334 | בזל 58, תל אביב

תאורת לדים - היי לייט
במדינה שבה יש לא מעט גזירות כלכליות, כמו מחירי המים ומחיר הדלק שלא מפסיקים לעלות, הרי שלכל פריט שיכול לספק לנו חיסכון, יכולה להיות משמעות עצומה עבורנו. תאורת לדים היא לא רק "נקייה" ואסטטית הרבה יותר, אלא שהיא גם חסכונית בצורה משמעותית, ורבים מגלים זאת לאחרונה.
בעזרת תאורת לדים ניתן להפחית את עלויות הרכישה של גופי תאורה שונים, וחשוב עוד יותר, שניתן להפחית את הוצאות החשמל החודשיות בלא מעט כסף.

תאורת לדים מחזיקה שעות עבודה רבות ואין היא מצריכה כל תחזוקה שהיא. מנורות אחרות בנויות משנאים ומצתים, שלעתים מתקלקלים מהר מדי וגורמים לנו לזרוק את המנורה כולה או להתחיל להתעסק בחיפושים אחרי חלק שיסייע בתיקון שלה.
תאורת לדים היא קלף מנצח, וכל זאת בזכות הפשטות שבה, והאפשרויות הרבות מאוד שבהן ניתן להשתמש בה.

הגודל כן קובע...בדרכו שלו
את הקלישאה הנ"ל כמעט כולם מכירים, היא זו שמניעה רבים מאתנו לרדוף אחרי פריטים גדולים יותר ובעלי נוכחות משמעותית שמקנה יוקרה ומבליטה אותנו כמעט בכל מצב.
הדבר דומה לשדה של שיבולים, שכל אחת מהן אולי לא מציגה מראה מרשים ביותר אך שיבולים רבות הצמודות יחדיו בשדה גדול הן מראה שרבים יעידו כי הוא מהפנט ממש.

צור קשר

לפניות נוספות לחברת היי לייט השאירו פרטיכם ונציגי החברה יענו בהקדם.

טלפון: 03-9897-772

פניה
שם
טלפון
Email

כניסה לאתר הבית - היי לייט

תאורת לדים
ניתן לראות כי תאורת לדים, המציגה קבוצות של נורות קטנות במקומות שונים, היא כזאת שמעניקה רושם רב, בין אם מדובר בסוג של תאורת לדים המפארת את פינת ההסבה המיוחדת שמיקמתם בחדר המגורים שלכם, ובין אם מדובר בתאורה מחוץ לבית, הרי שהאפקט של קבוצות נורות בצבעים המתאימים לחלל שבו הן ממוקמות, הוא בהחלט כזה שמושך את העין. 
לאחר חיבור של מערכת תאורת לדים לרשת החשמל ניתן לראות לפתע עד כמה חלל מסוים או שטח כלשהו מקבל מראה אחר לחלוטין.
ניתן להגיד כי כל לחיצה על מתג ההפעלה משנה את התמונה לחלוטין, כשמסך טלוויזיה המושקע בקיר מקבל אור חיוור ועדין מסביבו, או כששפת הבריכה מתהדרת בנקודות של תאורת לדים עדינה המבליטה את גבולותיה ויוצרת את החציצה בין המים למשטחים שמסביב בצורה עדינה שאינה פוגמת בהרמוניה של החזות הכללית.

תאורת לדים - המחשהאנו בחברת היי לייט ניגשים לכל פרוייקט בצורה יסודית:

בכדי שהקסם יגיע בכל לחיצה על המתג אנו בחברת היי לייט ניגשים לכל פרויקט של תאורת לדים בצורה יסודית ומאתרים את הדגשים שיכולים לאפשר ליצירתיות שלנו לחדש עבור לקוחותינו את המראה של כל חלל וכל שטח הנמצא במבנה שבו הם גרים או עובדים.

תאורות מוכרות מסוגים שונים, כמו תאורת ניאון למשל, מתקשות להגיע לתפקוד ברמה גבוהה ולהציג את מלוא יכולת תפוקת האור שלהן במצבים שבהם קיימת טמפרטורה נמוכה.

תאורת לדים היא בעלת עדיפות ברורה בהפעלה בטמפרטורות נמוכות מאחר ולאחר בדיקות שונות נראה כי היא זו שמפיקה את האור הרב ביותר ועובדת בצורה רציפה ואמינה יותר מכל סוג אחר של נורה.

תחילת דרכן של תאורות הלדים
בתחילת דרכן לא שימשו נורות הלד למטרות עיצוב, תפקידן העיקרי היה כתוספת למתקנים בהם היינו מעוניינים לקבל אור מנחה, לרוב היה מדובר בנורות לד שפלטו אור בצבע אדום בעוצמה חלשה, ההתפתחות בתעשיית המוליכים למחצה מאפשרת לנו כיום לקבל נורות לד בכל צבע שנרצה ובעוצמות גבוהות במיוחד, עובדה זאת מנוצלת לקבלת אפקטים עיצובים מרהיבים.

מחפשים תאורת לדים מקצועית ועדיין לא יודעים לאיזו חברת לפנות?
חברת היי לייט מציעה מגוון רחב של אפשרויות קנייה ועיצוב של תאורת לדים ברמה אחת מעל כולם!!!
חייגו עוד היום 03-9897772  או השאירו פרטיכם בטופס צור קשר שלנו ונציגי החברה יענו בהקדם האפשרי.