ריאלטי בוקס - תא צילום אצלכם באירוע

תא צילום שקוף

תא צילום שקוףתא צילום שקוף - בעל עיצוב מודרני וחדשני

תא צילום שקוף הינו תא בעל עיצוב מודרני וחדשני שעושה את ההבדל בין אירוע יפה לאירוע נוצץ,  התא השקוף ממוקם בסמוך לרחבת הריקודים ומשתלב בצורה מושלמת עם כל עיצוב מודרני שקיים בגנים ובאולמות של שנת 2012.

התא נפתח מרגע תחילת האירוע

מרגע תחילת האירוע התא צילום השקוף יפתח לקהל האורחים, האטרקציה הכי לוהטת שקיימת בעולם האירועים, כל האורחים מכל הגילאים נכנסים לתא צילום כשהם מחופשים ומקושטים ( אנחנו דואגים לקישוטים ולמסכות! ) ומברכים את בעל השמחה, ככול שהאירוע מתקרב לשעות המאוחרות יותר של האירוע הברכות הופכות למעניינות  ומצחיקות.... ולפעמים מצחיקות עד דמעות!

בתא צילום שקוף ישנה מערכת המצלמת אתכם

עד לפה היה זה החלק בשבילכם, בעלי השמחה....אנחנו בריאליטי בוקס דואגים שגם לאורחים שלכם תשאר מזכרת בלתי נשכחת מאירוע בלתי נשכח, אז אחרי שהאורחים סיימו לברך אתכם המערכת מצלמת אותם 4 תמונות (בהפרשים של מספר שניות, שיוכלו לשנות פוזות משעשעות למצלמה)  ומיד עם יציאתם מהתא תמונה באיכות מעבדת צילום  ( 10שנים התמונה לא דוהה) תמתין להם על גבי מגנט, החזרה לרחבת הריקודים היא  ללא המתנה מיותרת, הכול קורה תוך 8 שניות!!

עם תא צילום שקוף כבר אין צורך לרדוף אחר צלמי המגנטים

כל הקטע שפתאום נעלמים מהרחבה 30-50 אורחים בשביל למצוא את עצמם על לוח המגנטים שבדיוק התמלא בתמונות, לא קיים פה! כל אחד מקבל את תמונתו מיד עם היציאה מהתא צילום.

תא צילום לא גונב את הפוקוס מבעלי השמחה

לכל מי שחושש שהתא צילום יגנוב את הפוקוס מבעלי השמחה אז אנחנו חייבים לציין שתא הצילום הוא דבר שמוסיף ומשדרג את האירוע אבל אתם יכולים להיות רגועים, האטרקציה היא בדיוק כמו שקופצים רגע לבר מקפיצים צ׳יסר וחוזרים להשתולל עם החבר׳ה ברחבה.

מיותר לציין שאת ההקמה של התא צילום השקוף אנו מקימים מספר שעות לפני שהאורחים מגיעים ומקפלים אותו בסוף האירוע.

תגיות: תא צילום שקוף, תא צילום שקוף לחתונה, תא צילום שקוף לאירועים.