חיפוש מהיר: חיפוש דירות:
חיפוש לפי קטגוריה:
חיפוש לפי עיר:

 
יישור שיניים בקריות | תותבות שיניים בקריות

 1. פוחדים מרופא השיניים?
 2. סובלים את הכאב רק בשביל לא להגיע אל כסא הטיפולים?

אם התשובה לשאלות אלו היא כן סימן שאינכם מכירים את מרפאת השיניים, מרפאת שיניים בסגנון מודרני שמציעה מגוון טיפולים בשיטות חדשניות, שיטות שיהפכו את הביקור שלכם לחוויה ויגרמו לכם לשכוח את כל מה שחשבתם על רופא השינייים.

בין הטיפולים שאנו מעניקים ניתן למצוא:

 • טיפולי שורש, עקירות וסתימות – טיפולים אלו מוכרים לכל ואין אחד שלא עבר אותם לפחות פעם אחת בחייו, שמירה על היגיינת פה נמוכה ואי ניקיון מספק של השיניים גורם במרוצת הזמן לפגיעה במעטפת השומרת על השן התוצאה היא "חור בשן" , חור הדורש סתימה או במקרים חמורים טיפול שורש.
  מתמחה בסוג טיפולים זה, רופאי המרפאה הינם מומחים בתחומם השמים דגש על טיפול יסודי ומקצועי ללא כאבים, אנו עושים מאמצים רבים בתכנון תדירות ואורך הטיפול כולו על מנת שנוכל לפתור את הבעיות הרפואיות במינימום זמן ההכרחי.
 • אורתודנטיה – אורתודנטיה הינה מדע יישור השיניים, אנשים רבים סובלים ממבנה לסת לא יפה לעיתים השיניים בולטות החוצה, לעיתים השיניים העליונות והתחתונות אינן יושבות זו מול זו ועוד, האורתודנט , מומחה ליישור שיניים ולסתות, ידע כיצד להחזיר את הפה למצבו התקין והאסתטי.
  אורתודנטיה הינה תחום מומחיות בפני עצמו הנרכש במספר שנים של לימודים.
 • כירורגית פה ולסת – טיפולים כירורגיים בפה ובלסת נועדו לטפל במיני גידולים או עיוותים בפנים, עצמות הלחיים, השיניים והלסת יכולים לקבל דפורמציה הן מסיבות גנטיות והן מסיבות נרכשות.
 • השתלה ממוחשבת – השתלות שיניים נעשות כבר שנים ארוכות בהצלחה רבה, כיום שירות חדשני עוזר לשכלל את טיפול זה, כיום לפני כל השתלה ניתן להסתייע במחשב ולראות היכן ימוקם השתל והאם זהו אכן המקום הטוב ביותר עבורו מבחינה אסתטית, שיטת הדמיה זו מאפשרת את ביצוע ההשתלה בצורה מדויקת וללא כאבים מיותרים.
 • יישום כתרים – כתרים נועדו להגן על השן מפני סדקים, לאחר טיפול שורש מבנה השן נחלש עקב כך מומלץ לקבע כתר שישמור על השן במקומה ויגן עליה מפני פגיעות שונות.
 • טיפולים אסתטיים – מתמחה במגוון טיפולים אסתטיים שונים שיגרמו לכם להרגיש צעירים שוב, חברתינו מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ בנוגע לטיפול המתאים לכם.

תגיות: יישור שיניים בקריות, תותבות שיניים בקריות

מגוון רחב של טיפולים הנעשים במתחם חם ומפנק, במרפאתנו תיהנו מלובי מפנק, חדרי טיפולים משוכללים ובעיקר יחס חם ואוהב, אנו שמים לנגד עיננו את רווחת המטופל ולכן אצלנו תקבלו את הטיפול הטוב ביותר שתוכלו לקבל בתחום רפואת השיניים.

 

כל טיפולי השניים בקריות תחת קורת גג אחת!