ד"ר א.שיבל

 
ד"ר א.שיבל

    ד"ר א. שיבל
רופא שיניים בעל ניסיון רב שנים

כתובת: שדרות משה גושן 74, קרית מוצקין.

טלפון: 04-8718418.

נייד: 050-5582570.

מייל: drshibel1@013net.net

קצת עלינו:

ד"ר א.שיבל מתמחה בטיפולים אורתודנטים כגון עקירות כירורגיות, שיקום פה, השתלות, ועוד.
רופא שיניים מומחה בעל שנות ניסיון רבות ישמח לקבל אתכם במרפאתו הממוקמת בשדרות גושן בקרית מוצקין.

הטיפולים אותם אנו מבצעים בין היתר:

 • יישור שיניים – זהו אחד מהטיפולים האסתטיים הנפוצים, טיפול זה מאפשר למטופל לזכות בחיוך יפה ואסתטי וכן לפתור בעיות הקשורות במבנה הלסת ופגמים מבניים בשניים, זהו טיפול שניתן לבצע בכל גיל ובניגוד לדעה הרווחת מומלץ להתחיל בו עוד לפני שהתחלפו כל השיניים.
  הצורך לקבלת טיפול זה יכול לנבוע ממספר גורמים כגון סיבה תורשתית הבאה לידי ביטוי ברווח גדול בין השיניים או שינים צפופות מדי, סיבה נוספת יכולה לנבוע מפגיעה פיזית או מחלות חניכיים שונות, אורך הטיפול תלוי בכל מקרה לגופו ונע בין שנה לשלוש שנים אצל ילדים ונוער ויותר בגיליים יותר מתקדמים.
  עלויות טיפול זה אינו קבוע מראש ומומלץ לבדוק את האפשרויות מול קופות החולים והרופא המטפל.
 • כתרים – טיפול זה נועד לשחזר כותרות שיניים אשר נפגעו או חדלו לתפקד היטב, קיים היצע רחב של כתרים לבחירה, סוגי הכתרים השונים נבדלים אחד מהשני בסוג החומרים מהם הם עשויים לדוגמת כתרי חרסינה.
 • שתלים דנטלים – שתלים דנטלים הם פתרון מצוין לאנשים שאיבדו שיניים כתוצאה ממחלות חניכיים, חבלות שונות או עששת, השתל הוא למעשה בורג טיטניום המוחדר באמצעות ניתוח ללסת, התקן זה מהווה שורש מלאכותי שעליו ניתן לבנות תותבות יציבות וחזקות מאוד.
  כיום ניתן לבצע את תהליך התאמת השתל למטופל בצורה ממוחשבת, טכנולוגיה מתקדמת המבוססת על מיקום תלת מימדי מעבירה את המידע לתבנית מדויקת ואף מנחה את הרופא בתהליך.
 • עקירת שן – זהו אחד הטיפולים הנפוצים ביותר, זוהי למעשה הסרת השן מן השקע שלה בתוך העצם, הצורך בעקירה יכול לנבוע מספר סיבות של מיקום או מבנה לדוגמא מקרה של שיניים מתנגשות או כדי לפנות יותר מקום בפה לפני יישור שיניים, לעיתים העקירה מתבצעת מכיוון שנגרם לשן נזק שלא ניתן לתיקון או בגלל שהשן הרקיבה או מתה.
  לפני ביצוע העקירה חשוב לבדוק את ההיסטוריה הרפואית של המטופל מכיוון שתהליך זה מבוצע בהרדמה מקומית.
 • ציפוי שיניים חלקי – במידה ואתם סובלים משיניים צהובות בעלות כתמים או סובלים מפגם אסתטי כלשהוא ניתן להיעזר בתהליך של ציפוי שיניים חלקי, בסיום טיפול זה תגלו מחדש חיוך צח וענוג.
  בשנים האחרונות עלתה מאוד המודעות לשיניים יפות כחלק ממראה כללי אסתטי ונקי.

                       לוגו - ד"ר שיבל

שעות פעילות: ימי א-ה: 09:00 - 13:00, 16:00 - 20:00

אמצעי תשלום: מזומן, אשראי.

מסווג לקטגוריית:
רופא שיניים בקריות, רופא חירום בקריות, מרפאות שיניים בקריות.

מרפאה השיניים הקריות ד"ר שיבל לוגו

צור קשר

לפניות נוספות השאר פרטיך וניצור קשר במהירות האפשרית

פניה
שם
טלפון
Email

או חייגו: 04-8718418

טיפים לבחירת רופא שיניים:

 • חוות דעת והמלצה – חוויה טובה אנחנו נוטים לשתף עם הקרובים לנו, אם קיבלתם חוות דעת טובה על רופא מסוים בדקו את העניין ובקרו במקום.
 • המשכיות – רופא קבוע שמכיר את ההיסטוריה הרפואית שלנו ואנו רגילים אליו הוא פרמטר חשוב .
 • מראה המרפאה וניקיונה – מרפאה המקפידה על חזות וניקיון כלפי חוץ סביר שתעשה זאת גם בטיפולים שהיא מעניקה וכן בשדה המקצועי.
 • צוות – אומרים שהצוות הוא ראי המרפאה והוא בדרך כלל מבטא את אישיות הרופא המטפל, צוות רענן, רגוע, אדיב ומאיר פנים אומר הרבה על איכות הטיפול שתקבלו בניגוד לצוות עייף ושחוק.
 • נוכחות סייעת – רופא המכבד את עצמו ייעזר בסייעת, מזכירה או שיננית בטיפוליו.
 • רושם כללי – האווירה הכללית השוררת במרפאה, תצלומי שיניים על הקירות, איכות השיחה עם הרופא המטפל, תעודות ודיפלומות התלויות על הקיר, כל אלו מסייעים בבחירה הנכונה.

מקודם על ידי חברת פרסום בגוגל