חיפוש מהיר: חיפוש דירות:
חיפוש לפי קטגוריה:
חיפוש לפי עיר:

 
בן עזרא הדייג - מסעדות דגים צפון

בן עזרא הדייג
עברנו למשכננו החדש

 

קצת עלינו:  

מסעדת 'בן עזרא הדייג' שמחה להזמינכם למשכנה החדש ברחוב הרדוף 87 בעתלית.

"בן עזרא הדייג" היא מסעדת דגים שזה מכבר זכתה בצדק!  לתואר מיתולוגית, והפכה למוסד   מפורסם ואהוב. משפחת בן-עזרא, שמנהלת את המסעדה, יוצאת מדי לילה למסע דייג, ומהשלל הטרי-טרי והטעים-טעים נהנים הסועדים עוד באותו יום.

המסעדה נפתחה בשנת 1964. הניהול המשפחתי משרה אווירה חמימה ואוטנתית במיוחד, והשירות כל הזמן לבבי, קשוב ומאיר פנים. אין פלא שגם הלקוחות, החוזרים שוב ושוב אל הדגים הטריים של "בן עזרא הדייג", הופכים עד מהרה לחלק בלתי נפרד מהמשפחה.
כל ארוחה במסעדת בן עזרא הדייג נפתחת במגוון  של סלטים טעימים, המוגשים לשולחן ללא הגבלה. מנהג זה החל עוד בימי אבי המשפחה, שהאמין ש"אצלנו בבית ככה אוכלים– ככה יאכלו גם הסועדים שלנו". אבל שפע הסלטים המרשים הוא רק פתיחה. גולת הכותרת של התפריט היא כמובן הדגים. תמיד טריים, בעלי ערך תזונתי רב ומאוד בריאים, תמיד גדולים ומרשימים, וכמובן – תמיד תמיד טעימים להפליא. ב"בן עזרא הדייג" יודעים שיש להם ביד דגים באיכות גבוהה במיוחד, ולכן מגישים אותם עם לימון, מעט שום, פטרוזיליה ועשבי תיבול בלבד. "דג טוב לא צריך אוואנטות", הנחיל אבי המשפחה לדור ההמשך את המורשת הקולינארית המוצלחת. עוד מתגאה "בן עזרא הדייג" בשיטות טיגון ותיבול מיוחדות רק לה, שמעניקות לדגים פריכות מופלאה.
 

תעודת כשרות: מסעדת דגים כשרה למהדרין.

שעות פתיחה:
  א-ה 12:00 עד 24:00.שישי 12:00-שעה לפני כניסת שבת.

אמצעי תשלום: מוזמן,אשראי.

תגיות: מסעדות כשרות בצפון, מסעדות דגים צפון, מסעדת דגים חיפה, מסעדות חיפה, בן עזרא הדייג.

קופון יעודכן בקרוב

דגי מאכל

דגי מאכל הינם דגים הכלולים בתפריט האדם.דגים משמשים למאכל בכל רחבי העולם והם מהווים כמקור ראשי לחלבון ומהווים כ14%-16% של חלבון מן החי בתפריט אוכלוסיית העולםץ עבור למעלה ממיליארד בני אדם דגי מאכל מהווים מקור ראשי לחלבון מן החי.
 עבור למעלה ממיליארד בני אדם דגי מאכל מהווים מקור ראשי לחלבון מן החי. בשר דג נא שומר על טריותו רק למשך זמן קצר ביותר ועל כן אכילת דגים טריים מקובלת בעיקר באוכלוסיות השוכנות בסמוך למקווי מים, או במדינות שבהן קיימת מערכת אספקה מודרנית בקירור. אולם ניתן לשמר דגים באמצעות ייבוש,המלחה הקפאה ושימור.

מסעדות חיפה