הובלה ואריזה

אחד האתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני כל מי שמבקש לעבור דירה הם אריזת תכולת הבית והובלתו לדירה החדשה, בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים מציעים חבילות שירות הכוללות אריזה והובלה, חבילות אלו מאפשרות לבעלי הדירה לעבור ליעדם החדש ללא דאגות מיותרות וחששות פן רכושם ייפגע.
אריזת תכולת דירה נשמעת כמשימה פשוטה אך למעשה ביצוע מושלם של מטלה זו דורש ידע וניסיון, תארו לעצמכם שעליכם להוביל מנקודה א' אל נקודה ב' מאה פריטים שונים, ההסתברות שחלק מהפריטים ייפגעו במהלך הדרך היא גבוהה כעת נסו לחשוב על דירה המכילה מאות ואף אלפי פריטים, מלאכת האריזה באה להבטיח שאף פריט לא ייפגע במהלך המעבר.

אריזת דירה אפקטיבית ויעילה עושה שימוש באביזרים כגון קרטונים, ספוגים, ניירות דבק, חבלים וכל מה שנדרש להגנה על הרכוש, בדרך כלל יגיע לדירה צוות אריזה מספר ימים לפני תאריך המעבר, הצוות יתחיל לארוז את תכולת הבית בהתאם להנחיותיהם של בעלי הדירה, עבור כל פריט יותאם מארז המתאים לו.
הובלת הדירה נחשבת גם היא למשימה לוגיסטית הדורשת ידע וניסיון, ראשית חשוב לבחון האם ניתן להוציא את כל תכולת הבית מהבית, פעמים רבות נדרש פירוק של רהיטים או שמוצרי חשמל כדוגמת המקרר בכדי שהללו יוכלו לעבור מבעד לדלת הבית, כיום ניתן למצוא מספר חברות הנעזרות בשירותיו של מנוף המסייע להם להוציא את תכולת הדירה דרך החלון ישירות אל משאית ההובלה.
לאחר שווידאנו שניתן להוציא את כל תכולת הבית מתוכו מתחיל צוות הסבלים במלאכת הוצאת הפריטים, אנשי הצוות מיומנים ומנוסים בהעברת תכולות דירה ולכן מובטח לכם שהפריטים יגיעו בשלום למחוז חפצכם.

אריזה והובלת דירה היא משימה למקצוענים, אנחנו מתמחים בתחום הובלה ואריזה בצפון, ברשותה ניסיון וידע בכל הקשור להובלת דירות, איכות ואמינות הן מילות המפתח שכן ניתן בנקל לגנוב את רכוש בעלי הדירה תוך כדי ההובלה.