חבילות עיסוי

בספא ספיר חבילות עיסוי מפנק מגוונות לכל מטרה

חבילה זוגית במיני סויטה שלנו הכוללת לינה,ארוחת ערב ועיסויים מפנקים.
אפשרות לינה במיני סויטה או בסויטה המלאכותית לזוגות שאוהבים יוקרה.

חבילה ליחיד פסק זמן מהשגרה, עיסוי מפנק ע"י גבר או בחורה

חבילת פינוק לחתן - חבילה המותאמת בצורה אישית לחתן ביום חתונתו.

חבילות עיסוי

כשם שהרכב בו אנו נוסעים זקוק לטיפול ותחזוקה כך גם גופנו, אחת הדרכים הפופולאריות לטעון את גופנו באנרגיות חדשות, לשחרר שרירים תפוסים ולהפיג מתחים שונים היא באמצעות ביקור בספא.

בשנים האחרונות צצו ברחביהשרון מספר גדול של עסקים המציעים שירותי ספא בשרון, לרוב מדובר בוילות יוקרתיות או במרכזים שבתחומם ניתן ליהנות ממגוון רחב מאוד של שירותים כגון:

  • שירותי עיסוי – עיסוי הגוף הינו אחת מהפעולות המרגיעות והמשחררות ביותר אותן אנו יכולים להרשות לעצמנו, בין אם מדובר בעיסוי שוודי, תאילנדי, ארומתרפי, עיסוי באבנים חמות או רפסולוגייה, בסיום חווים תחושה מהנה של הקלה ושחרור.
  • סאונה – הסאונה היא מרחץ אדים המתרחש בחדר הכיל אוויר חם יבש או רטוב, הסאונה מעודדת הזעה מוגברת והיא מלווה את האדם לכל אורך ההיסטוריה, הסאונה נתפסת כמקום המאפשר את ניקוי הגוף והנפש ויש המשייכים לה גם סגולות רפואיות שונות.
  • ג'קוזי – הג'קוזי הוא אמבט עיסוי המציע שירותי עיסוי באמצעות זרמי אוויר ומים, ישיבה בג'קוזי מרגיעה את נפש וממריצה את מערכת הדם, הג'קוזי משמש גם במקום מפגש לאנשים שונים והוא נפוץ גם בשימוש הביתי.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעניקים לחבריהם במתנה יום פינוק בספא, העלייה במודעות לצורכי הגוף וההכרה שצריך לעצור מדי פעם ולפנק את עצמנו הפכה את הספא למקום המושלם להירגעות ומנוחה.
עקב ריבוי העסקים המציעים שירותי ספא חשוב לוודא מספר דברים לפני שבוחרים באחד, ראשית יש לבקש את תעודות המטפלים במקום, עיסויים וטיפולים המוענקים בספא חייבים להתבצע על ידי אנשי מקצוע, חשוב להתרשם מניקיון המקום ומעיצובו, ספא נקי המתוחזק ברמה גבוהה ישדר מסרים מזמינים ויגרום לנו להנאה רבה יותר.
מהיום תושבי אזור השרון יכולים לפנק את עצמם בספא ספיר, ספא בשרון.
הספא מציע ללקוחותיו מגוון רחב של טיפולים הנעשים בידי מומחים בתחום.
ספא ספיר מציע ללקוחותיו חבילות כיף הכוללות שילוב של מספר טיפולים בהתאמה לדרישת הלקוח.
התקשרו עוד היום וקבעו לכן יום מנוחה ורגיעה שלאחריו תתמכרו להרגשה ולתחושה.